Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В команде Live to Wins, созданной Акбаром “SoNNeikO” Бутаевым, произошли изменения. Портал Metaratings сообщает о том, что коллектив покинул Ростислав “Fn” Лозовой.

Ростислав выступал в команде Live to Win с момента ее основания 24 октября Акбаром “SoNNeikO” Бутаевым. Ранее игрок выступал за VP.Prodigy. Кто займет место в коллективе вместо Fn пока неизвестно.

Напомним, что Ростислав “Fn” Лозовой играл в таких командах, как Vega Squadron, Team Empire, Gambit Esports, VP.Prodigy и другие.

Пока состав LTW выглядит так:

  • Кыялбек “dream'” Тайиров
  • Ростислав “fn” Лозовой (?)
  • Василий “AfterLife” Шишкин
  • Александр “Immersion” Хмелевской
  • Акбар “SoNNeikO” Бутаев

Сейчас команда Live to Win играет играет в первом дивизионе Dota Pro Circuit 2021: Season 1 для СНГ.

 

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.