Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Во вчерашнем обновлении Valve добавили в Доту новый командный бандл! Теперь команда Hippomaniacs имеет 3 вида бандла: Бронзовый, Серебреный, Золотой!

Также команда получила собственные обои в двух разных экземплярах. Само обновление весит 64мб, где разработчики добавили фиксы в локализацию и пофиксили баг, когда Глейв Луны не отскакивали от обнаруженных невидимых юнитов.

Читайте также: «Я не верю в ILTW, типок сутками играет в доту и умеет только добивать крипов» — Sh4dowehhh о TI10 и будущее Nigma

Напомним, что бандлы команд теперь будут жить немного больше, ведь 12 июля Valve продлили их жизнь вплоть до окончания The International 10, а именно до 18 октября.

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

Valve звільнили Фінаргота з списку талантів TI 11 після скандалу навкого пуплікації ним антиукраїнських твітів

0

Valve прибрали блогера Фінаргота зі списку талантів російськомовної студії трансляцій The International 11. Про це Дмитро Плюснін повідомив на форумі Продоти.

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.

Vavle оголосили список талантів на The International 11. Віталій V1lat Волочай емоційно прокоментував подію

Valve нарешті оголосили список всіх талантів, які будуть висвітлювати основну частину The International 11 на ключових для Valve мовах.