Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори наймасштабнішого в історії кіберспорту турніру Esports World Cup, який має пройти цього літа в Саудівській Аравії, фактично купили лояльність всіх провідних кіберспортивних клубів світу.

Відтепер ігнорувати змагання арабських шейхів стане просто неможливо, бо найвидатніші клуби світу будуть сидіти на зарплаті у Ріяда і будуть змушені їздити в Саудівську Аравію по першому виклику. 

Програма Esports Club World Cup Program буде спрямована на глобальну підтримку сталого розвитку 28 провідних кіберспортивних клубів, 22 з яких отримали запрошення (список поки невідомий), а 6 визначать на конкурсі, заявки на який можна подавати до 15 січня. 

Клуби відбирають за критерієм їх досягнень, популярності і активності просування саудівського Чемпіонату світу. Водночас програма не є франшизною лігою і задіяні в ній клуби не будуть мати прямих запрошень на Esports World Cup. 

Хоча Esports World Cup Foundation, яка і запроваджує програму, не називає суму фінансування, проте в анонсі вказано, що команди отримуватимуть щороку семизначну стипендію, що означає мінімум 1 мільйон доларів США. 

Клубна програма EWC дає змогу клубам створювати стійкий канал для зростання як своїх існуючих команд, так і додаткових програм. Наша мета — допомогти клубам, з якими ми співпрацюємо, підвищити впізнаваність свого бренду, конкурувати в змаганнях світового класу та підняти кіберспорт, як глобальний вид спорту.

РАЛЬФ РАЙХЕРТ

Генеральний директор Esports World Cup Foundation

Детальніше про програму Esports Club World Cup Program можна прочитати на офіційному сайті. 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

Відома українська стримерка і подруга Сімпла зилишила Україну і стала амбасадором російської команди Aurora

Відома українська  стримерка та інста-блогерка Diana Rice, знаходячись в Києві після початку повномасштабного вторгнення, остаточно обрала бік Росії. Дівчина, широко відома в кіберспортивному ком’юніті, стала амбасадором та ведучою російської команди Aurora, головним спонсором якої є російський букмекер 1xbet.