Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після півтора роки спроб достукатися до росіян Арсеній Триноженко розчарувався і нарешті заблокував свій ютуб для росіян, як це колись зробив Олександр Петрик. Віддетер влоги на ютубі багаторазового Чемпіона світу з CS 1.6 будуть виходити українською мовою.

Якщо комусь цікаво, я 1.5 року намагався сформувати на ютуб каналі антивоєнне ком’юніті, таке яке у мене вийшло зробити на Твіч каналі, коли в незалежності від мови користувача, практично вся аудиторія розуміла з якою бідою зіткнулися Україна та підтримувала.

На Ютуб після кожного свого волога я читав коментарі про ракети в мій дім і про якусь “зраду”, не зрозумій кого і чого.

За підсумками мені це набридло, я перейшов на українську мову і заблокував росію, хоча чудово розумію, що в цій країні є 5%+ аудиторії, яка б і далі радо дивилася мої відео.

Може колись, коли цей народ протверезіє, я повернуся, але поки що віриться в це важко. Молодь бажає смерті українцям, тримається за путіна і репетує всякі провоєнні гасла, як бабки біля під’їзду, згадуючи 45-й рік. А відомі російські стримери і програвці вирощують путінюгент у майнкрафті.

Се ля ві.

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.