Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Bad News Eagles з маленького Косова знову творить історію, сьогодні вона просто помножила на нуль легендарний тег Astralis, через що останні опинилися підвішеними над прірвою. Лише один крок відділяє данців від вильоту з RMR, а значить чотирикратні чемпіони Мейджорів можуть вперше взагалі не потрапити на головний турнір кіберспорту з CS:GO.

На Ancien косовари потужно стартували за захист і завершили сторону з рахунком 13-2. Після зміни сторін Astralis спромоглися відіграти тільки один раунд.  

Судячи з усього з такою грою Astralis не вийдуть на Мейджор. Фанатам залишиться чекати повернення device і сподіватися і на інші важливі зміни, бо інакше складається враження, що цих Astralis не оживити.

Більше інформації про RMR ви можете знайти в нашому репортажі на сайті. 

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

stavn та jabbi офіційно перейшли в Astralis. Коментарі гравців та керівництва клубу

0

Astralis і Heroic домовилися про трансфер Мартіна stavn Лунда та Якоба jabbi Найгаарда. Про це Astralis повідомили на офіційному сайті клубу.

Astralis офіційно розсталися з gla1ve, який допоміг клубу виграти чотири титули чемпіонів Мейджорів

0

Легендарний Лукас gla1ve Россандер офіційно залишив Astralis. Останні місяці чотирикратний переможець Мейджорів перебував на лаві запасних.

До зірок – Astralis випустили документальний серіал про склад з CS. Доступний перший епізод

Astralis випустили чотирисерійний документальний фільм про свою команду, нажаль поки не на Netflix, а на Youtube, проте візуально робота виглядає гарно.