Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Bad News Eagles з маленького Косова знову творить історію, сьогодні вона просто помножила на нуль легендарний тег Astralis, через що останні опинилися підвішеними над прірвою. Лише один крок відділяє данців від вильоту з RMR, а значить чотирикратні чемпіони Мейджорів можуть вперше взагалі не потрапити на головний турнір кіберспорту з CS:GO.

На Ancien косовари потужно стартували за захист і завершили сторону з рахунком 13-2. Після зміни сторін Astralis спромоглися відіграти тільки один раунд.  

Судячи з усього з такою грою Astralis не вийдуть на Мейджор. Фанатам залишиться чекати повернення device і сподіватися і на інші важливі зміни, бо інакше складається враження, що цих Astralis не оживити.

Більше інформації про RMR ви можете знайти в нашому репортажі на сайті. 

Материалы по теме

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Чемпіони світу FaZe сенсаційно програли Bad News Eagles і ганебно вилетіли з Мейджора, не вигравши на турнірі жодного матчу

Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені команда FaZe сенсаційно програла аутсайдерам турніру — команді з Косова Bad News Eagles.

Ніколай dev1ce Рітз офіційно повертається в Astralis, підписавши з клубом багаторічну угоду

Ніколай dev1ce Рітз офіційно повертається в Astralis. Про це клуб повідомив на власному сайті, одночасно анонсувавши оновлену форму клубу на 2023 рік. Вперше форма Astralis, яку презентував видатний гравець, змінить колір на червоний.

Astralis та Heroic зіграли принципове данське дербі у фіналі BLAST Premier Fall Showdown 2022 Europe

Завершився BLAST Premier Fall Showdown 2022 Europe і визначилася команда, яка отримала запрошення на фінал року.