Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis — один з найвідоміших кіберспортивних клубів, який до того ж є публічною компанією, випустив річний звіт про свою діяльність. Як і у попередні ріки клуб був збитковим, проте показники покращилися, що дає надію на отримання прибутків у майбутньому.

Так у 2022 році клуб отримав найбільший виторг за останні 4 роки, які ведеться звіт. За вирахуванням витрат збитки клубу склали лише 2,5 мільйони данських крон, що в рази менше ніж у попередні роки. З врахуванням амортизації збитки дещо більші, проте значно менші, ніж в попередні роки. 

Загалом зі звіту видно очевидний прогрес данського колективу, який попри війну в Європі, кризу та кіберспортивну зиму поступово виходить з стану піке і наближається до стабільного стану. 

«Результати підтверджують нашу стратегію побудови сильного бізнесу навколо нашої кіберспортивної діяльності, цифрової та фізичної і вони підтверджують, що ми можемо виправдати очікування щодо зростання, навіть у періоди зі змішаними результатами для наших команд і зосереджені на модернізації нашої організації продуктивності.

Ми бачимо постійне зростання наших потоків доходу і, попри інвестиції в гравців і організацію продуктивності, нам вдалося зберегти рівень витрат. Це, звісно, ​​дуже позитивний результат великої роботи відданої професійної організації», — зазначили в клубі.

Ознайомитись з повним звітом можна тут.

Читайте також: Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року.

Материалы по теме

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.

dev1ce повертає Astralis до перемог. Команда виграла свій перший турнір в оновленому складі

0

Astralis виграли перший турнір в оновленому складі, перервавши серію з 15 перемог російської команди Aurora. Повернення dev1ce сприяло поверненню легендарного тегу до боротьби за титули і нехай сьогодні команда зробила лише перший крок, як відомо, сами перший крок найскладніший.

Скандальний тренер HUNDEN⁠ став головним аналітиком Astralis після зняття дискваліфікації ESIC

Ніколай HUNDEN⁠ Петерсен став головним аналітиком Astralis. Раніше Пітер casle⁠ Арденскйольд замінив Мартіна trace⁠ Хельдта на посаді головного тренера, а Фредерік LOMME⁠ Нільсен залишив свою посаду аналітика.