Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Верховний суд Канади ухвалив до розгляду позов проти видавця комп’ютерної гри Fortnite, який подали три сім’ї з Квебеку, Канада. У позові стверджується, що діти в цих сім’ях мають залежність від відеогри, що негативно позначається на якості їхнього життя.

У липні батьки звернулися до судді Сільвана Люсьєра і повідомили, що їхні діти надмірно залежать від Fortnite – вони перестали їсти, спати та приймати душ через захоплення грою.

«Суд дійшов висновку, що має місце серйозна проблема, яку необхідно розглянути, отримавши достатні та переконливі докази існування ризиків або навіть небезпек, пов’язаних із грою у Fortnite», – наголосив суддя, що санкціонував позов.

«Батьки можуть отримувати звіти, в яких відстежується кількість часу, проведену їх дитиною за грою щотижня, а також використовувати батьківський контроль під час здійснення покупок. Ми будемо захищатись в суді. Ми вважаємо, що докази покажуть, що позов не має підстав», – відреагували на претензії видавці гри Epic Games

Проблема ігрової залежності регулярно підіймається батьками упродовж всього часу існування комп’ютерних ігор та кіберспорту. 

Читайте також: Riot подає до суду на конкурента NetEase за копіювання «суттєвих частин VALORANT»

Материалы по теме

Шейхи будують новий кіберспорт у Fortnite. Анонсували три Dreamhack і фінальний турнір на 2 мільйона доларів

0

Арабські шейхи будують альтернативний кіберспорт у Fortnite за прикладом Dota 2. Організатори анонсували серію з трьох відбіркових турнірів, апогеєм яких стане великий турнір на фестивалі Gamers8 в місті Ріяд в Саудівській Аравії.

Epic Games виплатить 520 мільйонів доларів за порушення правил FTC у грі Fortnite

Epic Games досягла мирової угоди з Федеральною торговою комісією США (FTC). Видавець ігор має заплатити 245 мільйонів доларів FTC, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з попереднім дизайном магазину товарів Fortnite та систем відшкодування у Fortnite». Крім того, Epic має заплатити ще 275 мільйонів доларів, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з конфіденційністю дітей».

В Китаї батьки наймають професійних геймерів, щоб боротися з ігровою залежністю

У Китаї батьки знайшли новий спосіб відбити у дітей бажання довго грати у комп’ютерні ігри. За повідомленнями місцевих ЗМІ, деякі батьки тепер наймають професійних геймерів, щоб ті псували їх дитині задоволення від гри.