Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Верховний суд Канади ухвалив до розгляду позов проти видавця комп’ютерної гри Fortnite, який подали три сім’ї з Квебеку, Канада. У позові стверджується, що діти в цих сім’ях мають залежність від відеогри, що негативно позначається на якості їхнього життя.

У липні батьки звернулися до судді Сільвана Люсьєра і повідомили, що їхні діти надмірно залежать від Fortnite – вони перестали їсти, спати та приймати душ через захоплення грою.

«Суд дійшов висновку, що має місце серйозна проблема, яку необхідно розглянути, отримавши достатні та переконливі докази існування ризиків або навіть небезпек, пов’язаних із грою у Fortnite», – наголосив суддя, що санкціонував позов.

«Батьки можуть отримувати звіти, в яких відстежується кількість часу, проведену їх дитиною за грою щотижня, а також використовувати батьківський контроль під час здійснення покупок. Ми будемо захищатись в суді. Ми вважаємо, що докази покажуть, що позов не має підстав», – відреагували на претензії видавці гри Epic Games

Проблема ігрової залежності регулярно підіймається батьками упродовж всього часу існування комп’ютерних ігор та кіберспорту. 

Читайте також: Riot подає до суду на конкурента NetEase за копіювання «суттєвих частин VALORANT»

Материалы по теме

Анонсовано жіночий турнір з Fortnite з призовим фондом 250 тисяч доларів США

0

Напій для геймерів MILK анонсував найбільший в історії Fortnite турнір серед жінок MILK CUP. Насправді це буде серія турнірів, що складатиметься з трьох Мейджорів, на кожному з яких розіграють по 25 тисяч доларів і одного фінального чемпіонату, де буде розіграно 175 тисяч доларів.

Український фонд UNITED24 створив карту Майдана Незалежності в Fortnite, щоб зібрати гроші для відбудови Амбулаторії

0

Фонд UNITED24 створив чудову колаборацію з мегапопулярною грою Fortnite. В грі з’явився острів, в якому відтворено київський Майдан Незалежності.

Леді Гага стала хедлайнером нового сезону Fortnite

0

В Fortnite стартувала колаборація з легендарною співачкою і актрисою Леді Гага. В рамках другого сезону Fortnite Festival «Твій вихід» граючи в гру можна буде отримати пісні, скіни та зовнішність Леді Гаги.

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.