Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Ounsiders вщент програла команді BetBoom і зайняла друге місце на східноєвропейських кваліфікаціях The International 11. Матч завершився з рахунком 3-0 на користь команди колишнього капітана NAVI SoNNeikO.

Таким чином команда BetBoom отримує пряму квоту в основну стадію The International 11, а Outsiders, як і NAVI, продовжить боротьбу на турнірі останнього шансу. 

ЦІКАВО

Трансляція східноєвропейської кваліфікації вперше в історії відмітилася відразу двома трансляціями українською мовою – офіційною від WePlay Esports та піратською ком’юніті-кастом від талантів студії Maincast. Цікаво, що попри очевидне порушення правил від організаторів, трансляцію від Maincast, яка йшла на каналі таланта студії Олсіора так і не було забанено. 

Слід зазначити слабкий рівень трансляції від WePlay, яка відбувалася не зі студії, а віддалено. Також вона виглядала надто формальною і прісною у той час, як трансляцію від Maincast була більш запальною і цікавою.

Також не можна не відмітити, що піратська трансляція була значно популярнішою за офіційну навіть попри те, що йшла з затримкою 15 хвилин. В середньому кількість глядачів на каналі Олсіора перевищувала таку на офіційному каналі WePlay у 2-4 рази. На піку трансляції, коли грала команда NAVI, кількість глядачів сягнула 4 500 людей онлайн. 

На офіційній трансляції кількість глядачів зазвичай не перевищувала 2000 глядачів. Повна статистика з’явиться дещо пізніше.

Також на ком’юніті-касті від талантів Maincast протягом всіх днів трансляції було зібрано 370 000 гривень пожертвами на підтримку ЗСУ.

Більше інформації про відбіркові на The International в інших регіонах ви можете знайти на цій сторінці. 

Материалы по теме

Російський букмекер має філії в Криму, але збирає найкращі команди світу на своїх турнірах і в них беруть участь чисельні українці

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Російський The International. Цього року на турнірі буде рекордна кількість команд та гравців з країни-терориста

Цього року The International встановить своєрідний і дуже неприємний для українців рекорд. В турнірі братимуть участь аж чотири колективи з Росії – це 20% від загальної кількості учасників головного турніру з Dota 2.

Resolut1on не зміг допомогти BetBoom пройти на The International, росіянам доведеться грати відкриті кваліфікації

Як і на минулому Мейджорі Resolut1on не зміг допомогти BetBoom виграти турнір. В чаті української трансляції несеться спамом одне повідомлення: “Рома, привіт, це Буданов. Гарна робота, так тримати”!