Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Ounsiders вщент програла команді BetBoom і зайняла друге місце на східноєвропейських кваліфікаціях The International 11. Матч завершився з рахунком 3-0 на користь команди колишнього капітана NAVI SoNNeikO.

Таким чином команда BetBoom отримує пряму квоту в основну стадію The International 11, а Outsiders, як і NAVI, продовжить боротьбу на турнірі останнього шансу. 

ЦІКАВО

Трансляція східноєвропейської кваліфікації вперше в історії відмітилася відразу двома трансляціями українською мовою — офіційною від WePlay Esports та піратською ком’юніті-кастом від талантів студії Maincast. Цікаво, що попри очевидне порушення правил від організаторів, трансляцію від Maincast, яка йшла на каналі таланта студії Олсіора так і не було забанено. 

Слід зазначити слабкий рівень трансляції від WePlay, яка відбувалася не зі студії, а віддалено. Також вона виглядала надто формальною і прісною у той час, як трансляцію від Maincast була більш запальною і цікавою.

Також не можна не відмітити, що піратська трансляція була значно популярнішою за офіційну навіть попри те, що йшла з затримкою 15 хвилин. В середньому кількість глядачів на каналі Олсіора перевищувала таку на офіційному каналі WePlay у 2-4 рази. На піку трансляції, коли грала команда NAVI, кількість глядачів сягнула 4 500 людей онлайн. 

На офіційній трансляції кількість глядачів зазвичай не перевищувала 2000 глядачів. Повна статистика з’явиться дещо пізніше.

Також на ком’юніті-касті від талантів Maincast протягом всіх днів трансляції було зібрано 370 000 гривень пожертвами на підтримку ЗСУ.

Більше інформації про відбіркові на The International в інших регіонах ви можете знайти на цій сторінці. 

Материалы по теме

Клуб BetBoom звільнив свій склад з Dota 2

Російська команда BetBoom розпустила свій склад з Dota 2. Нагадаємо, що на The International 2022 BetBoom посіла 19-20 місце.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.