Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У турецькому Стамбулі стартує найголовніший турнір року з тактичного шутеру від Riot Games VALORANT Champions 2022. В цьому матеріалі ми зібрали всю основну інформацію про те, як буде проходити турнір, хто бере в ньому участь, та як дивитися ігри.

Загалом турнір триватиме з 31 серпня по 18 вересня. На ньому буде розіграно кілька мільйонів доларів, проте фінальна сума призових невідома, оскільки вона формується завдяки продажам спеціального ігрового комплекту, присвяченого CHAMPIONS 2022. Минулого року команди-учасники отримали 11 мільйонів доларів США.

У турнірі беруть участь 16 команд, які вибороли запрошення на турнірах серії MASTERS, а також пройшли через регіональні кваліфікації. Ігри будуть проходити по класичній і перевіреній часом системі, яку можна характеризувати як найкращу, для виявлення найсильніших. 

Спочатку команди буде поділено на чотири групи по 4 команди, причому команди сіяли в залежності від їх успіхів протягом року. Матчі в групах будуть проходити до 2-х перемог і з кожної групи в наступний раунд вийде по 2 команди, загалом 8 команд. 

Play-off буде проходити по системі Double Elimination BO3. В Grand Final зустрінуться переможці верхньої та нижньої сіток, причому фінал лузерів та Гранд Фінал будуть проходити до перемоги на трьох картах з п’яти.

Цікаво

Єдиний представник України на турнірі Кирило Angel Карасьов, який виступає у складі інтернаціональної команди FPX, вже дістався до Стамбулу і готується до турніру. У себе в твіттері українець повідомив, що дорога була дуже складною. 

72 години подорожі, 1 скасований рейс, 1 пропущений стикувальний рейс, загалом 6 годин затримки рейсу, але я нарешті в Стамбулі.
Це ніколи не буває легко, правда?

Епічний трейлер турніру

 

Відео про турнір від Івана Johnta Шевцова

 

Група А

Група B

Група C

Група D

Сітка Play-off

Учасники турніру 

Результати турніру 

Трансляція турніру 

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.