Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У турецькому Стамбулі стартує найголовніший турнір року з тактичного шутеру від Riot Games VALORANT Champions 2022. В цьому матеріалі ми зібрали всю основну інформацію про те, як буде проходити турнір, хто бере в ньому участь, та як дивитися ігри.

Загалом турнір триватиме з 31 серпня по 18 вересня. На ньому буде розіграно кілька мільйонів доларів, проте фінальна сума призових невідома, оскільки вона формується завдяки продажам спеціального ігрового комплекту, присвяченого CHAMPIONS 2022. Минулого року команди-учасники отримали 11 мільйонів доларів США.

У турнірі беруть участь 16 команд, які вибороли запрошення на турнірах серії MASTERS, а також пройшли через регіональні кваліфікації. Ігри будуть проходити по класичній і перевіреній часом системі, яку можна характеризувати як найкращу, для виявлення найсильніших. 

Спочатку команди буде поділено на чотири групи по 4 команди, причому команди сіяли в залежності від їх успіхів протягом року. Матчі в групах будуть проходити до 2-х перемог і з кожної групи в наступний раунд вийде по 2 команди, загалом 8 команд. 

Play-off буде проходити по системі Double Elimination BO3. В Grand Final зустрінуться переможці верхньої та нижньої сіток, причому фінал лузерів та Гранд Фінал будуть проходити до перемоги на трьох картах з п’яти.

Цікаво

Єдиний представник України на турнірі Кирило Angel Карасьов, який виступає у складі інтернаціональної команди FPX, вже дістався до Стамбулу і готується до турніру. У себе в твіттері українець повідомив, що дорога була дуже складною. 

72 години подорожі, 1 скасований рейс, 1 пропущений стикувальний рейс, загалом 6 годин затримки рейсу, але я нарешті в Стамбулі.
Це ніколи не буває легко, правда?

Епічний трейлер турніру

 

Відео про турнір від Івана Johnta Шевцова

 

Група А

Група B

Група C

Група D

Сітка Play-off

Учасники турніру 

Результати турніру 

Трансляція турніру 

Материалы по теме

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

cadiaN запропонував Valve скопіювати для CS2 систему овертаймів з VALORANT

Лідер Heroic cadiaN запропонував Valve повністю скопіювати систему матчів у Valorant. Нещодавно розробники CS2 перевели свою майбутню гру на формат MR12, коли основний час в грі триватиме максимум 24 раунди замість 30, як це було раніше. Це було зроблено для того, щоб пришвидшити матчі.