Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Beyond the Summit були одним із найстаріших і найвідданіших організаторів і кастерів Dota 2 в історії, створивши власну культову серію The Summit, а також беручи участь у багатьох інших турнірах протягом багатьох років.

У новому сезоні студія втратила права на трансляції DPC і навіть збиралася піти назавжди з Dota 2, проте перший тиждень трансляцій DPC SA 2023 англійською мовою був просто катастрофічним через постійні відключення звуку, звільнення талантів і загалом могану якість трансляції. 

В результаті аналітик Мюріель Kips Хуісман повідомила, що студія повертається до трансляцій турніра від Valve принаймні до кінця сезону. 

Співзасновник Beyond the Summit, австралійський актор Девід GoDz Паркер, сказав, що компанія «рада робити все можливе, щоб підтримати сцену Dota 2», особливо Південну Америку. Він також подякував бразильському відділенню компанії BTSBrazil за важливу роль у створенні трансляції.

Спільнота була в захваті від того, що Beyond the Summit знову повертається до трансляцій Dota 2, проте невідомо, чи зможе студія налагодити вочевидь напружені стосунки з Valve і повернутися до трансляцій Dota 2 на постійній основі. 

Читайте також: Weplay втратила права на українсько та російськомовні трансляції BLAST, у 2023 році їх викупили Maincast і Relog Media

Материалы по теме

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Запущено реєстрацію на відкриті кваліфікації другого сезону ліги DPC Східної Європи

0

Відкрилися реєстрації на відкриті кваліфікації на наступний сезон DPC для Східної Європи. Усього відбудеться три кваліфікації з яких шість команд потраплять до закритих кваліфікацій.

Легендарна студія кіберспортивних трансляцій і ТО Beyond the Summit повідомила про повне закриття проекту

Легендарна американська студія трансляцій і турнірний оператор Beyond the Summit (BTS) повідомила про повне закриття проекту. Засновники студії, яка працювала і була головним мовником Америки протягом 11 років, повідомили, що не бачать можливості вижити в сучасних умовах бізнесу в кіберспорті.

Lima Major 2023 — вся інформація про турнір, трансляції, сітки

0

У місті Ліма, Перу розпочинається перший Мейджор з Dota 2 у 2023 році. На турнірі Lima Major 2023 зібралося 18 команд з усього світу, які вибороли запрошення завдяки виграним місцям в першому сезоні регіональних ліг DPC.