Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Данила Dendi Ішутіна створила диво попри величезну різницю в пінгу і виграла перегравання між трьома колективами у Північній Америці.

Таким чином команда B8 посіла останнє шосте місце в третьому сезоні ліги DPC в Південній Америці і продовжить змагання в першому дивізіоні й наступного року. 

Нагадаємо, що B8 не випустили з України для гри за кордоном, проте команда змогла домовитися з організаторами грати турнір з України. Головним суперником українців став пінг до Америки, він тримається на рівні 150ms, до дає суперникам велику перевагу в грі.

Материалы по теме

Valve визнали, що помилялися і вбили задоволення від Доти. З 2024 року сезони DPC буде скасовано

Valve скасувала DPC сезони, які ввела у 2017 році і прагне повернутися до вайбу, яки зробив доту народною і популярною. На думку розробників Dota 2 система DPC, яка була спрямована на те, щоб чесно виявляти гідних потрапити на Мейджори і The International, впоралася із завданням, проте ціна за це виявилася надто високою — гра стала

Funn1k вкотре обізвав Dendi лайном і пробачив йому борг у кілька тисяч доларів

Колишній гравець B8 Гліб Funn1k Ліпантіков, схоже, завершив свою епічну битву з колишньою командою. Гравець вийшов в ефір і повідомив, що прощає борг і не хоче мати жодних справ з колишніми тіммейтами.

Funn1k погрожує Dendi фізичною розправою, якщо той не поверне заборговані гроші

0

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

Команда Dendi знаходиться в кроці від вибування з кваліфікацій на TI 2023. Вибити з турніру їх можуть українці

0

Команда Dendi поступилася в першому раунді південно-американських кваліфікацій на The International. П’ятірка Данила нав’язала боротьбу, але програла Wildcard Gaming з рахунком 1-2.