Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI виклали останній відеоблог зі свого виступу, де команда програла в епічному протистоянні з FURIA у чвертьфіналі IEM Rio Major. Трибуни проводжали гравців оплесками та скандуванням: Бай, бай, Сімпл.

З цікавого у блозі можна відмітити те, що з влогів NAVI зникла заставка, що нагадувала про війну в Україні (на попередніх турнірах NAVI завжди ставили таку заставку, щоб нагадати глядачам про російську агресію).

Також цього разу ні гравці, ні ведуча жодного разу не згадували про війну в Україні (раніше вони це переважно робили хоча б на початку влогу), судячи з усього український клуб вважає, що це вже не доречно у російськомовному влозі, переважну більшість глядачів якого складають росіяни. 

Також не можна не відмітити, що на формі NAVI в Ріо відсутні будь-які прапори. Раніше всі гравці мали на спині зображення прапору своєї країни, в тому числі росіяни, однак у всіх матеріалах на своєму сайті та у соціальних мережах NAVI зафотошоплювали російські прапори в Електроніка та Перфекто. 

З іншого боку всі українські гравці NAVI вже традиційно виходять на сцену з прапорами України і вішають їх на крісло позаду себе. 

Влог знімався пару днів тому, тож досить кумедно спостерігати за тим, як ведуча називає матч NAVI проти FURIA таким собі передчасним фіналом. В результаті ж обидві команди вилетіли з турніру і жодна з команд не вийшла у фінал (карма?).

Не можна не відмітити і розгубленість спортивного директора клубу Ami. Видно, що він прилетів на Мейджор, щоб відсвяткувати перемогу та аж ніяк не очікував на поразку клубу у чвертьфіналі. 

«По ділу програли, не витримали тиску. Ми були ідеально готові до турніру. Помилки, неконцентрованість деяких хлопців призвела до такого результату. Зал, безумовно, нереальний. Я гадаю це може допомогти бразильцям перемогти на турнірі. 

Ми знаємо, що робити далі» — каже спортивний директор чорно-жовтих. 

Дізнатися, як проходив матч NAVI проти FURIA можна тут. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Через проблеми зі світлом ми не встигаємо висвітлювати всі новини кіберспорту, але не можемо пропустити найважливіші, які напряму впливають на ситуацію в країні.