Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З турніру останнього шансу на The International 11 повністю вилетіли чотири команди. Невдахами стали Tempest, Infamous, nouns та Polaris.

Перші три команди дуже погано відіграли групову стадію і розпочали Play-off одразу з нижньої сітки. На відміну від них Polaris починали з верхньої сітки, але програли там Team Liquid. В лузерах вони не змогли впоратися з Wildcard. 

Своєю чергою команду Tempest з турніру вибила команда NAVI. Завтра рано вранці чорно-жовті зіграють у матчі на виліт проти китайської команди Xtreme Gaming.

Сітка турніру на цей момент

Читайте також співпрацю Valve з росіянами попри війну в Україні. 

Материалы по теме

Північно-американський клуб вирішив взяти участь в турнірі Путіна

0

Невідомо, що відбувається в головах у дотерів, але до китайських і південно-американських колективів, які зіграють на турнірі Путіна “Ігри майбутнього” вирішив приєднатися і північно-американський клуб nouns. Учасники The International поїдуть в Казань, щоб спробувати відірвати частину від пирога в один мільйон доларів США, який спонсорується безпосередньо з держбюджету країни-терориста.

Клуб nouns розпустив свій найсильніший в американському регіоні склад. Причина розпуску

0

Американський клуб nouns відправив свій склад з Dota 2 у вільне плавання. Це відбулося попри відмінний виступ на The International 2023, де команда змогла потрапити до ТОР-8 турніру.

nouns знищили сподівання побачити B8 на The International 2023

0

Головні фаворити північно-американських відбіркових на The International 2023 у жорсткій манері зупинили переможну ходу B8 і зірвали мрії українців побачити Денді і його сквад на Чемпіонаті світу цього року.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.