Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Ряд учасників TI висловилися критично щодо розподілу багатомільйонних призових фондів турніру. 

Наприклад Міра з Team Spirit в інтерв’ю Escorenews сказав наступне: «Було б набагато краще розділити призовий фонд TI. Кожна команда мала б більше мотивації змагатися протягом року, і було б цікавіше грати у великому турнірі кожні два-три місяці».

Переможець TI10 описав поточний стан сцени, як «боротьбу за шматок хліба», його думку поділяють багато інших гравців.

Інший професіонал Dota 2 — MATUMBAMAN, який нещодавно пішов на пенсію, висловив бажання побачити старий формат Мейджорів часів, коли їх фінансували Valve.

На відміну від крихітних призових фондів сучасних Мейджорів у 2016-2017 ці турніри мали призові фонди у 3 мільйони доларів. Ця система подарувала глядачам один із найконкурентніших років Dota 2 в історії гри, але пізніше її було скасовано, а замість неї ввели ліги DPC та сторонні Мейджори без підтримки Valve, що призвело до падіння призових фондів.

Легендарний капітан Evil Geniuses і переможець TI5 — ppd  також зазначив, що призові фонди останніх TI були «занадто високими». 

Хоча призовий фонд у 40 мільйонів доларів дуже вражає, але який у ньому сенс, коли весь рік вся сцена Dota 2 жебракує?

Так, TI може збагатити своїх переможців, але у ньому бере участь менш як 100 гравців, що становить дуже малий відсоток від змагальної сцени.

Фактично нинішня система DPC — це гра в казино, коли одна помилка може залишити тебе без TI та без грошей і це може статися навіть з дуже крутими гравцями. 

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.