Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нам стало відомо, що з великою ймовірністю жодна українська студія кіберспортивних трансляцій не буде вести офіційну трансляцію PGL Arlington Major 2022 ні російською, ні українською мовами.

За неперевіреною інформацією, розробник Dota 2 компанія VALVE почала надавати права організаторам турнірів самостійно розпоряджатися правами на трансляції подій, які вони організують. Своєю чергою компанія PGL продала права на трансляцію Мейджору в Арлінгтоні лідеру в організації, просуванні та продажі прав на спортивні події американській компанії IMG

За нашою інформацією, права на російськомовні, а разом з тим і на українськомовні трансляції, було продано якійсь компанії в Росії, яка поки не називається.

Наразі незрозуміло, хто саме буде транслювати Мейджор в США, але, за чутками, трансляція може відбутися навіть не на Twitch, а на його російському аналозі WASD. 

Залишається незрозумілим, як таку ситуацію могла допустити американська компанія VALVE. Також незрозуміло, як могла статися ситуація, коли американська компанія IMG могла продати права комусь в Росію, яка знаходиться під санкціями через війну в Україні. 

Ці питання постануть особливо гостро та можуть викликати великий скандал, якщо приведена вище інформація підтвердиться. 

Нагадаємо, що PGL Arlington Major 2022 розпочнеться вже 4 серпня. У ньому візьмуть участь 17 команд з усього світу в тому числі й Natus Vincere, які розіграють призовий фонд у 500 тисяч доларів.

Читайте також про те, що одна з китайських команд пропустить Мейджор через проблему з візою в одного з гравців. 

Материалы по теме

Вийшов True Sight: The International 2021. Документальний фільм відмітився нескінченим спамом Z-патріотів у чаті трансляції

Майже через рік після подій ювілейного десятого The International Valve випустили довгоочікуваний True Sight. Традиційний фільм про шлях переможця до тріумфу зібрав за добу майже 1,5 мільйона переглядів.

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.