Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З 19 по 25 квітня українські стрімери будуть проводити благодійні аукціони для збору коштів українським дітям, що постраждали від війни росії проти України. Благодійний захід відбувається в рамках програми UNICEF – Gamers 4 Action. Аукціони відбуватимуться на платформі maxvalue.live та транслюватимуться в прямому ефірі на каналах стрімерів у Twitch.

Кожен блогер буде продавати м’яку іграшку ручної роботи «Пес Патрон» із своїм нікнеймом. Усі кошти будуть перераховані UNICEF для організації гуманітарної допомоги дітям та родинам, які страждають від війни в Україні. Аукціони будуть проводити такі українські стрімери:

BIHUS Info 18-19 квітня

Dobra Divka 19-20 квітня

LEBED93 20-21 квітня

Nina Fents 22-23 квітня

Mekroy 24-25 квітня

Київська Русь 17 квітня

Геймери в усьому світі об’єднуються, щоб підтримати програму UNICEF для українських дітей, долучайтесь і ви до благодійних аукціонів на каналах блогерів та допоможіть зібрати кошти для забезпечення дітей необхідними речами.

Материалы по теме

Європейський клуб Alliance, який запевняв у підтримці України, підписав контракт з роcійською БК

0

Європейський клуб Alliance оголосив про підписання в якості головного партнера російську букмекерську контору PARI. Лише кілька місяців тому менеджмент Alliance запевняв у підтримці України і, під тиском спільноти, знявся з російського турніру, в якому планував взяти участь.

Український клуб Lazer Cats пожертвував 400 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про свій донат для Збройних Сил України. Клуб, створений вже після початку повномасштабного вторгнення і який представлено складом з CS2, пожертвував військовим 400 тисяч гривень.

Дворазові чемпіони The International підписали російську БК, яка офіційно сплачує податки в бюджет країни-терориста

0

Кіберспортивний клуб OG, відомий насамперед двома перемогами на The International, змінив в партнерах одного російського букмекера на іншого.

Власник NAVI пожертвував на відновлення Охмадиту 10 мільйонів гривень. Загалом український бізнес за добу зібрав понад 280 мільйонів

0

Власник NAVI задонатив 10 мільйонів гривень на відновлення найбільшої в Україні дитячої клініки Охмадит, яку вчора атакувала країна-терорист Росія ракетою X-1o1. Відео прильоту ракети зафіксовано камерами спостереження, до того ж з місця влучання вилучено частини двигуна і інших систем ракети.