Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З 19 по 25 квітня українські стрімери будуть проводити благодійні аукціони для збору коштів українським дітям, що постраждали від війни росії проти України. Благодійний захід відбувається в рамках програми UNICEF – Gamers 4 Action. Аукціони відбуватимуться на платформі maxvalue.live та транслюватимуться в прямому ефірі на каналах стрімерів у Twitch.

Кожен блогер буде продавати м’яку іграшку ручної роботи «Пес Патрон» із своїм нікнеймом. Усі кошти будуть перераховані UNICEF для організації гуманітарної допомоги дітям та родинам, які страждають від війни в Україні. Аукціони будуть проводити такі українські стрімери:

BIHUS Info 18-19 квітня

Dobra Divka 19-20 квітня

LEBED93 20-21 квітня

Nina Fents 22-23 квітня

Mekroy 24-25 квітня

Київська Русь 17 квітня

Геймери в усьому світі об’єднуються, щоб підтримати програму UNICEF для українських дітей, долучайтесь і ви до благодійних аукціонів на каналах блогерів та допоможіть зібрати кошти для забезпечення дітей необхідними речами.

Материалы по теме

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

В Росії вербують до армії за допомогою комп’ютерних ігор

0

Російська влада намагається вербувати на війну в Україну за допомогою комп’ютерних ігор. Останнім часом в мережі почали з’являтися чисельні скріншоти з ігор «Світ танків», War thander і навіть World of Warcraft, де боти чи реальні гравці пропонують записуватися у російську армію.

Valve заблокувала карту зі злочинами Росії для користувачів з російськими IP-адресами

0

Valve закрила доступ з російських IP-адрес до карти про злочини Росії в Україні у грі CS:GO. Раніше таку карту створили журналісти найпопулярнішої газети Фінляндії що б привернути увагу до війни молодих росіян, яких, за оцінками експертів грає у кс кілька мільйонів.

Долучайтеся до збору для українського коментатора Dota 2, який пішов до лав ЗСУ, щоб захищати Україну!

Наш гарний друг та штатний коментатор Української Професійної Кіберспортивної Асоціації в дисципліні Dota 2 Андрій Katana долучився до лав ЗСУ, щоб зі зброєю в руках захищати Україну.