Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дружина колишнього капітана NAVI Кирила BoombI4 Михайлова зробила чергове зізнання у себе в телеграм. Судячи з нього, вживання подружжям наркотику Мефедрон було регулярним та необхідним атрибутом їх сімейного життя. У своїх дописах Анжеліка звинувачує чоловіка у підсадці на мефедрон та у психічних розладах, від яких вона страждає.

За словами Анжеліки наркотичні марафони продовжувалися навіть коли її почали примусово лікувати й вона провела кілька діб в поліції. 

Не зрозуміло, чи можна вірити цим звинуваченням, але одне очевидно, цей серіал, який викликає в кіберспорті більше уваги ніж будь-що інше, буде довгим.

Я мефедрон ніколи не визнавала, до заручин із колишнім чоловіком. До 10 листопада. Потім я якось розслабилася. Заміжня я була один раз за Бумичем. І з моменту заручин у моєму житті регулярно, але не часто з’явився мефедрон, тому що з чоловіком з кристалами було оху..но. Він інакше не міг. У нас і так був добрий інтим. Але Кирило по-справжньому розкривався тільки під порошком, з’являлася шалена енергія. А я маю дуже високе лібідо від природи, мені завжди треба. І без мефа мені від сексу дах зривало. Що вже казати тут, з коханим чоловіком, який, я була впевнена, призначений мені природою на все життя! Моя доля) настільки сильний зв’язок і пристрасть.

І ось після заручин (чемпіонату світу) стрес від наркотиків + стрес від тиску чоловіка (під час відходів він перетворювався на чудовисько) + стрес від жовтої преси + стрес від тролів. Привели мене до неврозу та тривожного розладу.

Після заручин, новин та буллінгу я навіть не могла спілкуватися із сином, бо відчувала, що ми не в безпеці. Це жахливе почуття, коли ти перебуваєш у переляку, напрузі. І не можеш розслабитись ні на секунду.

Все це дико вплинуло на моє психічне здоров’я.
Я зараз п’ю антипсихотики, які вбивають мої думки, вбивають мій мозок, мають купу побічних дій: такі як зайва вага, зниження лібідо.
12 таблеток на день. Антипсихотики, антидепресанти, нормотоміки, транквілізатори. Коротше все, що є в психіатрії, я п’ю. Але сподіваюся кинути за місяць. Тому що почуваюся нормально і нарешті немає ні чоловіка, ні мефедрона в моєму житті.

Сама Ліка Єзієва робить наступні висновки:

Сподіваюся, моя історія допоможе вам ніколи не погоджуватися на наркотики! Оху..но може бути і без них! Навіть краще!!! Точно кажу!
Якщо зі здоровою башкою та хворим тілом можна нормально прожити (фільм 1+1). То з хворою головою неможливо! Ви просто тупий овоч під галоперидолом! Просто порожній тупий овоч, що нічого не розуміє, в памперсі в гавні і краще здохнути, але ти навіть цього не можеш.

Можна як завгодно сприймати та звинувачувати Ліку, але сподіваємося, що вона вилікується, змінить свій світогляд і зможе нормально продовжити життя. Для Бумича, NAVI та простих спостерігачів цього печального «шоу» її історія має стати важливим уроком про те, яке страшне зло являють собою наркотики. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.