Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Також Ден повідомив, що часи ексклюзивних багатомільйонних контрактів зі стрімерами залишилися в минулому і платформа не планує повертатися до такого формату роботи. 

Скажу прямо, зараз Twitch не приносить прибутку. Amazon надає нам неймовірну підтримку, щоб ми могли залишатися на плаву. Ми маємо достатньо ресурсів для роботи, але нам необхідно скорочувати збитки.

У нас важлива місія – Twitch має існувати не лише сьогодні, завтра, а й через 50 та 100 років. Наше завдання – керувати платформою таким чином, щоб забезпечити її процвітання.

Раніше видання Bloomberg повідомило, що Twitch найближчим часом скоротить 35% своїх співробітників. 

Материалы по теме

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Twitch найближчим часом скоротить 35% співробітників через збитки

Видання Bloomberg повідомило, що найближчим часом Twitch звільнить 500 своїх працівників, що складає 35% від штату стрімінгової платформи. В березні 2023 року компанія вже звільняла 400 працівників.