Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts презентували новий логотип свого культового симулятора футболу. Нагадаємо, що через закінчення контракту з FIFA, цього року віртуальний футбол від EA Games змінює назву на EA Sports FC, або просто FC.

Новий логотип вписано в трикутну форму і він нічим не нагадує попередній логотип серій ігор FIFA, які мають величезну багаторічну історію. Лого EA Sports FC, за задумом розробників, обігрує традиційний футбольний трикутник. 

Більше інформації про гру можна дізнатися на офіційному сайті. 

Читайте також:  FaZe Clan отримали річний збиток у 53,2 мільйона доларів США, а з ради деректорів пішов репер Snoop Dogg

Материалы по теме

Міністерство цифрової трансформації України звернулося до Electronic Arts з проханням локалізувати ігри та сервіси

Міністерство цифрової трансформації України офіційно звернулося до Electronic Arts з проханням локалізувати ігри та сервіси компанії українською мовою, а також ввести для розрахунків українську гривню.

Electronic Arts звільняє 800 співробітників

Electronic Arts повідомили, що звільняють 800 працівників — це складає 6% від загальної кількості працюючих в компанії. Раніше цього місяця EA вже звільнили близько 200 тестувальників свого шутеру Apex Legends.

Футбольний симулятор EA Sports FC вийде без російськомовних коментаторів

0

Наступна версія футбольного симулятора від EA Games вийде без російськомовних коментаторів, про це повідомив один з російських журналістів Костянтин Геніч, який брав участь в озвучуванні попередніх частин гри.