Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL розповіли, як визначався рейтинг та переможець рейтингу на звання найкращого гравця десятиліття з CS:GO.

Журі з 75 найуспішніших гравців CS:GO проголосувало за тих, хто, на їхню думку, досяг найбільшого успіху за останні десять років. Гравець, який набрав найбільшу кількість голосів, отримав нагороду безпосередньо перед півфіналом Intel® Extreme Masters (IEM) Rio CS:GO Major Championship у суботу, 12 листопада 2022 року.

Перед натовпом уболівальників нагороду отримав Олександр s1mple Костилєв, саме він зібрав найбільше голосів професійних гравців, які входили в журі. 

Довгий час s1mple був джерелом натхнення для багатьох молодих гравців. Його професійна кар’єра почалася, коли йому було лише 16 років і він почав грати за київську команду LAN Dodgers. Один з його перших великих успіхів стався під час DreamHack Winter 2014, коли він і його команда перемогли одну з найуспішніших команд CS:GO того часу: Fnatic. Протягом наступних років s1mple був частиною кількох інших команд, зокрема HellRaisers і Team Liquid. Попри те, що багато людей уже визнали його талант та вміння, підписання контракту з Natus Vincere у 2016 році стало мрією, яка здійснилася, і дозволив s1mple повністю розкрити свій потенціал.

Разом з українською командою він отримав Intel® Grand Slam III та посів перше місце в десяти найпрестижніших кіберспортивних подіях, включаючи ESL One New York 2016, IEM Cologne 2021 і PGL Stockholm Major 2021. Сам S1mple отримав рекордну кількість титулів MVP, ставши беззаперечно одним із найкращих гравців усіх часів. Перемога в нагороді CS:GO Гравець десятиліття є ще однією віхою в кар’єрі s1mple і підсумовує всі його досягнення за останні роки.

«Мені приємно отримати нагороду, хоча цього разу для мене був важливий трофей Major», — сказав Олександр s1mple Костилєв. «Я все ще вважаю, що є один гравець, який заслужив цю нагороду так само, як і я, — це dev1ce. Я докладу всіх зусиль, щоб досягти таких же результатів, як він. Немає меж досконалості».

Говорячи про найвпливовіших гравців останнього десятиліття, важко не згадати також Ніколая dev1ce Рітца. Dev1ce відомий тим, що виграв найбільшу кількість CS:GO Major і отримав найбільше титулів MVP CS:GO Major. Понад вісім років він справляє величезний вплив на сцену кіберспорту, представляючи такі команди, як Astralis та Ninjas in Pyjamas. Його численні досягнення та відданість суспільству призвели до того, що він посів друге місце в голосуванні за нагороду CS:GO Гравець десятиліття.

На IEM Katowice 2023 ESL вручить три перші щорічні нагороди CS:GO Player Awards у таких категоріях:

  • Гравець року
  • Прорив року
  • Команда року

Читайте також про список претендентів, яких обійшов s1mple на шляху до визнання гравцем десятиліття. 

Материалы по теме

Телеграм-канали проекту Play Like S1mple показали, хто буде основною аудиторією навчального проекту Сімпла

0

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Кібершкола s1mple запускається 13 травня. Вже відома вартість підписки

Олександр s1mple Костилєв в інтерв’ю виданню Esports Insider розповів про свою школу CS і назвав дати запуску проекту.

Брат Сімпла розповів про зарплати професійних гравців та чому йому звонили з офісу президента

В мережі з’явилося велике та цікаве інтерв’ю з братом Сімпла Олексієм Костилєвим, а якому є і міні інтерв’ю з Сімплом.