Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL розповіли, як визначався рейтинг та переможець рейтингу на звання найкращого гравця десятиліття з CS:GO.

Журі з 75 найуспішніших гравців CS:GO проголосувало за тих, хто, на їхню думку, досяг найбільшого успіху за останні десять років. Гравець, який набрав найбільшу кількість голосів, отримав нагороду безпосередньо перед півфіналом Intel® Extreme Masters (IEM) Rio CS:GO Major Championship у суботу, 12 листопада 2022 року.

Перед натовпом уболівальників нагороду отримав Олександр s1mple Костилєв, саме він зібрав найбільше голосів професійних гравців, які входили в журі. 

Довгий час s1mple був джерелом натхнення для багатьох молодих гравців. Його професійна кар’єра почалася, коли йому було лише 16 років і він почав грати за київську команду LAN Dodgers. Один з його перших великих успіхів стався під час DreamHack Winter 2014, коли він і його команда перемогли одну з найуспішніших команд CS:GO того часу: Fnatic. Протягом наступних років s1mple був частиною кількох інших команд, зокрема HellRaisers і Team Liquid. Попри те, що багато людей уже визнали його талант та вміння, підписання контракту з Natus Vincere у 2016 році стало мрією, яка здійснилася, і дозволив s1mple повністю розкрити свій потенціал.

Разом з українською командою він отримав Intel® Grand Slam III та посів перше місце в десяти найпрестижніших кіберспортивних подіях, включаючи ESL One New York 2016, IEM Cologne 2021 і PGL Stockholm Major 2021. Сам S1mple отримав рекордну кількість титулів MVP, ставши беззаперечно одним із найкращих гравців усіх часів. Перемога в нагороді CS:GO Гравець десятиліття є ще однією віхою в кар’єрі s1mple і підсумовує всі його досягнення за останні роки.

«Мені приємно отримати нагороду, хоча цього разу для мене був важливий трофей Major», — сказав Олександр s1mple Костилєв. «Я все ще вважаю, що є один гравець, який заслужив цю нагороду так само, як і я, — це dev1ce. Я докладу всіх зусиль, щоб досягти таких же результатів, як він. Немає меж досконалості».

Говорячи про найвпливовіших гравців останнього десятиліття, важко не згадати також Ніколая dev1ce Рітца. Dev1ce відомий тим, що виграв найбільшу кількість CS:GO Major і отримав найбільше титулів MVP CS:GO Major. Понад вісім років він справляє величезний вплив на сцену кіберспорту, представляючи такі команди, як Astralis та Ninjas in Pyjamas. Його численні досягнення та відданість суспільству призвели до того, що він посів друге місце в голосуванні за нагороду CS:GO Гравець десятиліття.

На IEM Katowice 2023 ESL вручить три перші щорічні нагороди CS:GO Player Awards у таких категоріях:

  • Гравець року
  • Прорив року
  • Команда року

Читайте також про список претендентів, яких обійшов s1mple на шляху до визнання гравцем десятиліття. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.

«Я ЛЕГЕНДА» — крутий українськомовний ролик про Олександра s1mple Костилєва

0

Вийшло перше цікаве українськомовне відео з добіркою найкращих моментів у виконанні Олександра s1mple Костилєва.

NAVI оголосили про партнерство з Unitet24, а s1mple пожертвував 100 тисяч доларів на машину швидкої допомоги

Клуб Natus Vincere оголосив про партнерство з фандрейзинговою платформою United24, заснованою Президентом України.