Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Фонд власника NAVI та Maincast Максима Кріпи (за даними Forbes UA) MK Foundation у співпраці з NAVI, Maincast та розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2 передав для потреб ЗСУ 100 вантажних бусів. Інформація і відео про це з’явилися у телеграм каналі студії Maincast.

На сторінці самого фонду є новина в якій не згадуються партнери, а говориться, що лише за серпень MK Foundation передали на потреби ЗСУ 93 буси. Проте на фото зображені саме ті буси, які показано у відео Maincast, їх можна впізнати по логотипами Наві і Сталкера. 

У серпні ми провели дві масштабні передачі: 25 автівок посилили боєздатність 3-ї окремої штурмової бригади, а ще 30 вантажних бусів служитимуть прикордонникам.

Окрім цього MK Foundation передав 124-й бригаді ТРО ще один моторний човен та дві автівки. Два «течика» й два дрони передані бійцям інтернаціонального батальйону 57-ї бригади.

Для боротьби з ворогом на Бахмутському напрямку автівки також отримали батальйон «Айдар»22-а ОМБр та 204-й батальйон тероборони.

Загалом же, судячи з інформації на сторінці фонду власника NAVI, за час повномасштабної війни він витратив на допомогу ЗСУ астрономічну суму у понад 519 мільйонів гривень.

Скріншот зі сторінки фонду.

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.