Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда G2 стала головною сенсацією IEM Road to Rio RMR. Вперше з 2015 іменитий клуб не зміг пройти на Мейджор, зігравши на RMR зі статистикою 1-3, тобто здобувши лише одну перемогу і три поразки.

По дорозі до прірви G2 у першому матчі просто декласували ECSTATIC з рахунком 16-0. З огляду на доволі успішний виступ команди на EPL 16 всі вважали, що RMR стане для самураїв легкою прогулянкою, проте вже в другому матчі команда програла Cloud9 з рахунком 13-16.

Експерти відмітили, що то просто клауда є сильною командою і G2 проявлять себе в наступній грі, проте цього не сталося і в третьому поєдинку команда Niko поступилася відвертим аутсайдерам 1WIN на чолі з flamie. 

Останні наді фанатів були на те, що G2 програли росіянам з щільним рахунком 13-16 у форматі до однієї перемоги. Всі були впевнені, що в матчі на виживання у форматі до двох перемог G2 вже точно візьмуть два матчі і пройдуть на Мейджор хай і не в стадію легенд. 

Проте сьогодні далеко не топова команда, яка пройшла на RMR через відкриті кваліфікації, забила останній цвях у кришку гробу G2. 

Матч на виживання G2 почали зі знищення GamerLegion з рахунком 16-3 на vertigo, здавалося б легка перемога в кармані, але вже на міражі G2 повністю провалилися і програли з розгромним рахунком 4-16. Доля поїздки на Мейджор вирішувалася на Inferno і в дуже нервовому протистоянні GL виявилися сильнішими. 

Сьогодні тягнули команду на дно буквально всі. HooXi старався якомога сильніше залізти в мінуса, m0NESY взагалі не запалював, а зірка команді Niko відіграв один з найгірших матчів у своїй кар’єрі.

Не зрозуміло, що чекатиме на G2 після цього епічного провалу, проте зрозуміло, що звільнення Aleksib було фатальною помилкою. Викинутий з команди гравець приєднавшись до NiP виграв RMR без єдиної поразки у той час, як його колишня команда програла відвертим аутсайдерам групи.  

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм