Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда G2 несподівано знищила лідерів світового рейтингу FaZe Clan з рахунком 2-0 в матчі групової стадії ESL Pro League і стала лідером групи B, маючи 4 перемоги та 0 поразок.

Такі результати призвели до ситуації, коли FaZe знаходяться в кроці від невиходу з групи. В той же час G2 вже залізно виходять, причому можуть вийти з першого місця і потрапити одразу до півфіналу, якщо обіграють Outsiders. 

Outsiders також виходять, навіть якщо програють свій матч проти G2 з рахунком 0-2, бо у них краще співвідношення карт. Більш того Outsiders  можуть зайняти й перше місце в групі, якщо переможуть G2 з рахунком 2-0. 

Своєю чергою FaZe можуть не вийти з групи, якщо програють BIG з рахунком 0-2, а от програш з рахунком 1-2 дозволить їм вийти з третього місця. 

Неділя стане останнім днем матчів в Групі B, коли вирішиться, хто саме пройде у Play-off. 

Розклад ігор — початок всіх о 20:30

G2 -vs- Outsiders
FaZe -vs- BIG
MIBR -vs- FTW (нічого не вирішує)

З середи вже стартують матчі EPL 16 Група С. 

Читайте також про турнір між легендами перших років CS:GO. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.