Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тотальним розгромом ENCE завершився фінал IEM Cologne 2023. Нажаль фінал вийшов цікавим, але не таким конкурентним, як очікувалося, бо на більшості карт G2 домінували зі значною перевагою.

Матч розпочався з того, що G2 знищили противників на їх же виборі Nuke. Другу карту Mirage команда Niko також поклала до своєї скарбнички і лише на третій ENCE прокинулися і змогли розмочити рахунок. 

Але до Vertigo справа не дійшла, бо на Ancient G2 були явно сильнішими і фінал завершився з рахунком 3-1. 

Таким чином G2 виграли перший IEM Cologne у своїй історії, а ENCE програли другий фінал престижного турніру. Важливо, що G2 виграли протягом року одразу два головних турніри IEM, а саме IEM Cologne та IEM Katowice.

MVP події заробив Niko, для якого ця відзнака стала восьмою в кар’єрі і першою за останні три роки. Боснієць не зіграв жодного матчу з негативною статистикою і заробив середній рейтинг 1,35.

Загалом турнір показав не погані перегляди, зібравши на піку у екранів понад 700 тисяч глядачів. Це сталося саме під час фіналу турніру, однак у порівнянні з минулим роком інтерес до головного матчу значно знизився, бо у 2022 році за фіналом чемпіонату одночасно спостерігав 1,2 мільйона глядачів. Ймовірно падіння сталося через раннє вибуття з турніру таких грандів, як FaZe та NAVI. 

Водночас сумарно цьогорічний турнір зібрав більше унікальних глядачів і більше годин перегляду, що говорить про загальне зростання сцени. 

Цього разу NAVI стали лише четвертими за популярністю, пропустивши вперед фіналістів і Astralis. Це сталося через програш чорно-жовтих на груповій стадії.

Цікаво, що українськомовна трансляція увійшла до четвірки найпопулярніших трансляцій у світі, випередивши навіть польську. На піку за турніром українською спостерігало понад 39 тисяч глядачів, це майже вдвічі більше, ніж рік тому. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

G2 створив альянс з INVICTUS GAMING, розпочинаючи експансію на ринок Китаю

0

Кіберспортивний клуб G2 вперше у своїй історії долучається до Dota 2. Для цього клуб об’єднався з китайською командою INVICTUS GAMING. Склад буде виступати під назвою G2.iG

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x