Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після останніх невдач, які сміливо можна назвати провалами, з команди G2 звільнено двох гравців. Під роздачу потрапили JACKZ та Aleksib, яким дозволено розглядати пропозиції інших клубів.

Хто замінить гравців і доповнить команду у якій залишився росіянин mOnesy та брати Ковачі наразі невідомо. Ходять чутки, що капітаном G2 може стати славнозвісний Бумич, який ще до недавнього часу очолював NAVI. Скоріше за все більше інформації з’явиться ближче до кінця літньої перерви. 

Нагадаємо, що ще в березні, завдяки гарним виступам у 2021 році, G2 знаходилися на третій сходинці світового рейтингу, проте команда, метою якої на початку року було повне домінування, на Мейджорі зайняла лише 9-11 місце, в Далласі команда була п’ятою, на Бласті третьою, а в надважливому Кельні посіла лише провальне 9-12 місце. 

Враховуючи те, що G2 потребує капітана, в ній вже грає один росіянин, якого продали NAVI, а Бумич все ще знаходиться на контракті у чорно-жовтих, чутки про перехід екс-капітана NAVI можуть виявитися цілком правдивими. 

Читайте також про феноменальний фінальний поєдинок IEM Cologne 2022, якій дехто називає найкращим матчем з CS:GO в історії.

Материалы по теме

Після провалу на EPL 16 NiP змінюють гравця, IGL та мову спілкування

Команда NiP, яку останнім часом сильно штормить і яка примудрилася бездарно вилетіти з групи А на ESL Pro League 16, повідомила про підписання фінського гравця Aleksib. 

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

Після тривалої перерви jks приєднається до G2 де замінить jackz, хто замінить Aleksib так і невідомо

0

Австралійський гравець jks, який останнім часом перебував на лаві запасних у Complexity, приєднається до G2, про це повідомив портал Dexerto.