Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Справжню сенсацію створила команда KRÜ Esports на турнірі останнього шансу з VALORANT в Америці. Хоча протягом основного сезону регіональної ліги команда не змогла здобути жодної перемоги, на VALORANT Champions Tour Americas’ Last Chance Qualifier вона продемонструвала вражаючу серію і неочікувано для всіх здобула путівку на Чемпіонат Світу з VALORANT.

Протягом турніру головні аутсайдери події KRÜ Esports по черзі знищили MIBR, FURIA, Leviatán (двічі) і топ-посів Cloud9. Цей “камбек” став одним з найбільш вражаючих в історії кіберспорту.

Фінал за квоту проти Leviatán проходив на чотирьох картах і останні змогли виграти лише на одній з них. 

«Це мрія, яка збулася», — сказав капітан KRÜ Марко Melser Амаро одразу після матчу. MVP турніру keznit додав, що грати разом із основою KRÜ, які грали разом більшу частину року, було «захоплююче». keznit приєднався до KRÜ у березні, перейшовши з Leviatán, в результаті він переміг свою колишню команду у надзвичайно важливому турнірі.

 

Матч був надзвичайно важливим тому, що від Америки на CHAMPIONS на відміну від Європи розігрувалася лише одна квота і її забрала команда, на перемогу якої взагалі ніхто не розраховував.

 

Результати сезону VCT ліги Америки. 

Груповий етап VCT Champions розпочнеться вже 6 серпня. Найкращі команди світу розіграють головний трофей року у VALORANT. 

Материалы по теме

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

NAVI започатковують регулярну серію турнірів NAVI VALORANT Ukrainian Saga

0

У 2024 році для розвитку українського ком’юніті NAVI проведуть серію турнірів з популярного командного шутера VALORANT. Серія матиме назву NAVI VALORANT Ukrainian Saga.

SK Gaming повертаються в шутери зі своїм першим складом з VALORANT

0

Легендарний клуб SK Gaming презентував свій перший склад з VALORANT. Поки невідомо, де клуб планує виступати, враховуючи франшизну екосистему в грі.

Німецький ФК Eintracht створить свою команду з VALORANT

Попри кіберспортивну зиму футбольні клуби все ще інколи пробують сили в кіберспорті. Цього разу німецький ФК Eintracht анонсував підрозділ Eintracht Valorant.