Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовне кіберспортивне видання esportsadvocate пише про те, що засновники FaZe Clan починають бігти з тонучого корабля. Саме в цей час головний склад клубу в грі CS:GO виступає на BLAST Paris. Major.

Повідомляється, що засновники клубу, його керівництво та найбільші інвестори виставили свою частку в компанії на продаж. Оскільки до 62,54% поточних акцій FaZe Clan виставлено на продаж, організацію може придбати новий мажоритарний власник.

FaZe Clan був заснований у 2010 році, зробив революцію у створенні контенту, орієнтованого на інфлюенсерів, швидко став популярним серед ігрової та кіберспортивної спільноти та вигравав на чисельних кіберспортивних турнірах найвищого гатунку протягом багатьох років.

Керівництво організації прагнуло створити першу кіберспортивну компанію вартістю мільярд доларів і вийшло на біржу Nasdaq у липні 2022 року з оцінкою приблизно в 725 мільйонів доларів США. Попри невизначеність щодо фінансового здоров’я компанії, ринкова капіталізація FaZe Clan подолала бар’єр у 1 мільярд доларів і досягла максимуму в 1,86 мільярда доларів 30 серпня 2022 року. Однак, як тільки інвестори дізналися про фінансові труднощі FaZe Clan, включаючи його чистий збиток у 168,5 мільйонів доларів США за 2022 рік, ціна акцій обвалилася і зараз торгується нижче 0,50 доларів США, завдяки чому ринкова капіталізація клубу складає лише приблизно 35,5 млн дол.

Продаж акцій основних власників ніяк не допоможе FaZe Clan. У разі успішного перепродажу всіх пропонованих акцій тільки чотири людини з керівництва та команди засновників FaZe Clan залишаться міноритарними інвесторами в компанії: її колишній головний юридичний директор Тамара Брандт, директор Нік Левін, голова правління Деніел Шрібман і директор Росс Левінсон.

Наразі FaZe Clan прагнуть продатися якомусь мажоритарному власнику, а майже всі засновники та співвласники прагнуть вийти з цього колись перспективного кіберспортивного бізнесу. 

Читайте також: Team Liquid відкрили в Бразилії найбільший у світі кіберспортивний тренувальний центр

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.