Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Упродовж більше ніж двох десятиліть різні склади клубу зі змінним успіхом конкурували на міжнародній сцені, проте завжди залишалися однією з найсильніших команд Америки, країни, де CS зазвичай перебував у тіні в порівнянні з Європою. 

За час існування підрозділу CS команда займала 3-тє місце на Чемпіонаті Світу WCG у 2005 році, вигравала ESL One: New York 2019, де в фіналі перемогла праймовий склад Astralis та перемагала на StarSeries & i-League CS:GO Season 8. 

Останні три роки команди можна охарактеризувати словом “стагнація”. Ззовні здавалося, що EG пробивають все глибше дно і цьому не має межі. 

Особливо фанатам запам’ятається відчайдушна спроба клубу створити одразу кілька складів, копіюючи модель традиційних командних видів спорту. З цієї спроби абсолютно нічого не вийшло і склади поступово було розпущено. 

У 2024 році Evil Geniuses покинуть сцену Counter-Strike. Ми надзвичайно вдячні за спадщину, яку ми створили в Counter-Strike протягом останніх двох десятиліть, від численних трофеїв до неймовірних гравців, які відстоюють наше ім’я.

Минулого року у нас була дивовижна команда з гравців, тренерів і стафу, які витримали тривалі подорожей і турніри, як онлайн, так і офлайн. Ці люди завжди приходили на кожне тренування та ігровий день з усмішкою та були готові змагатися. Ми з нетерпінням будемо слідкувати за ними в їхній наступній подорожі та продовжуватимемо підтримувати їх, як фанати.

Поки що ми прощаємося, ми будемо стежити за сценою CS і сподіваємося знову повернутися до цього виду спорту в майбутньому.

 

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.