Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

Важливо, що за розробкою карти стоять не якісь аматори ентузіасти, а власне російська державна структура “Департамент транспорту Москви”, яка фінансується з державного бюджету країни-терориста.

Ця держорганізація проведе на карті власну лігу БКЛ (Большая киберспортивная лига), яка зараз потужно рекламується в різних російських медіа.

Створена спеціально для БКЛ арена отримала назву «Дептранс Москвы». Вона є збиральним уособленням Московського транспорту і містить безліч знайомих московитам елементів. На карті зображено віртуальну станцію метро, яка називається “Кіберспортивна”.

Державне підприємство проведе турнір серед шести запрошених команд, що складаються з інфлюенсерів геймінгу та кіберспорту. Серед них помічено прокремлівських кіберспортсменів Dosia та Vilga, які неодноразово підтримували дії РФ і виступали на підготовлених Кремлем акціях. Також одну з команд очолює колишня дівчина Сімпла AhriNyan.

В пропагандистському турнірі розіграють 1 мільйон рублів, окрім кіберспорту організатори обіцяють виступ зіркових артистів.

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.