Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На майбутньому Esports World Cup (колишній фестиваль Gamers8), який повинен відбутися в липні 2024 у Ріяді відбудеться великий турнір з League of Legend. Про це повідомляє репортер Jacob Wolf, який дізнався про плани Riot з внутрішньої переписки компанії.

Цей турнір стане першим за останні шість років великим турніром в екосистемі гри, який буде проводити не Riot, а стороння організація. В останній раз таким турніром був IEM Катовіце, проте вочевидь турнір від саудитів матиме значно більші масштаби, ніж турнір від ESL, хоча стоп, ESL належить тим самим саудитам…

За інформацією Вольфа в турнірі братиме участь по дві команди від чотирьох основних регіональних ліг (LCK, LPL, LEC та LCS), а Riot будуть так формувати розклад своїх ліг, щоб вони не заважали командам брати участь в Esports World Cup.

З огляду на призові Gamers8, де у 2023 році загалом було розіграно 45 мільйонів доларів, з яких 15 мільйонів розіграли в конкуруючій Dota 2, уболівальникам LoL слід очікувати на рекордний призовий фонд у 2024 році. Ймовірно за призовими LoL буде конкурувати з Dota 2, бо інакше навіщо Riot дозволяти проводити мегатурнір по своїй грі? 

Цікаво, що раніше Riot відмовлялася від співпраці з Саудівською Аравією через порушення прав людини і особливо прав меншин в країні. 

Схоже на те, що зараз ми бачимо наочне підтвердження вислову: “Продається все, питання лише в ціні”. 

Материалы по теме

МОК вступає в нову еру, створивши Олімпійські ігри з кіберспорту. Перші Ігри відбудуться в 2025 році в Саудівській Аравії

Сьогодні історичний день для кіберспорту. Від появи перших змагань з комп’ютерних ігор головним екзистенційним питанням нашої індустрії було питання, чи є кіберспорт справжнім спортом?

NAVI очолили світовий рейтинг з CS2. Ось чому це лідерство знакове за багатьма параметрами

0

Після перемоги на Esports World Cup 2024 NAVI очолили світовий рейтинг за версією HLTV. Навіть попри перемогу на Мейджорі, клуб не зміг піднятися на найвищу сходинку і тому це перше місце є знаковим за багатьма ознаками.

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.