Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ведучий Maincast Іван Faker Дьомкін повідомив, що він більше не є частиною студії і шукає нову роботу. З 24 лютого росіянин Faker «зник з радарів» і ніяк не коментував агресію Росії проти України.

«Починаючи з жовтня, переходжу в статус «фрі агента» і більше не є співробітником MC. Це були кльові п’ять років роботи, які однозначно назавжди відкладуться у моїй пам’яті. Усьому колективу Maincast дякую, сподіваюся попрацювати з вами ще одного разу. Я відкритий для нових пропозицій». — написав ведучий у твіттері.

Раніше Faker не раз стикався з критикою фанатів, відмітившись сексистськими висловлюваннями щодо жінок. Останні місяці ведучий пропав з ефірів української студії. 

Росіянин за національністю Faker ще кілька років тому переїхав до Києва, щоб працювати у Maincast. Де зараз знаходиться Дьомкін невідомо. Цього року ведучий не отримав запрошення на The International, хоча раніше завжди його отримував навіть попри масовану критику глядачів, які не бажали його бачити на трансляціях через спірну репутації.

Материалы по теме

Maincast провів благодійний шоу-матч та зібрав на допомогу Україні 530 тисяч гривень

0

Студія  Maincast у рамках благодійного проекту DroptoSave провела благодійний шоу-матч з Dota 2 за участі відомих гравців та інфлюенсерів.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.

Визначився розподіл призового фонду The International 11. Завтра починаються перші матчі Play-off

Вже завтра рано вранці розпочинається Play-off The International 11, де 16 команд у сітці Double Elimination протягом п’яти днів розіграють титул Чемпіонів Світу 2022 року, жаданий Аегіс та призовий фонд у розмірі $16 869 694.

Зірка League of Legends встановив кілька історичних рекордів на Чемпіонаті Світу і закріпив статус найкращого в історії

Головна зірка League of Legends Faker встановив історичні рекорди на Чемпіонаті Світу, який триває цими днями. Трикратний Чемпіон Світу вже 10 років продовжує демонструвати видатний рівень гри і не збирається збавляти оберти.