Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ведучий Maincast Іван Faker Дьомкін повідомив, що він більше не є частиною студії і шукає нову роботу. З 24 лютого росіянин Faker “зник з радарів” і ніяк не коментував агресію Росії проти України.

“Починаючи з жовтня, переходжу в статус “фрі агента” і більше не є співробітником MC. Це були кльові п’ять років роботи, які однозначно назавжди відкладуться у моїй пам’яті. Усьому колективу Maincast дякую, сподіваюся попрацювати з вами ще одного разу. Я відкритий для нових пропозицій”. – написав ведучий у твіттері.

Раніше Faker не раз стикався з критикою фанатів, відмітившись сексистськими висловлюваннями щодо жінок. Останні місяці ведучий пропав з ефірів української студії. 

Росіянин за національністю Faker ще кілька років тому переїхав до Києва, щоб працювати у Maincast. Де зараз знаходиться Дьомкін невідомо. Цього року ведучий не отримав запрошення на The International, хоча раніше завжди його отримував навіть попри масовану критику глядачів, які не бажали його бачити на трансляціях через спірну репутації.

Материалы по теме

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.

T1 виграли WORLDS 2023! Результати, підсумки, фотографії і рекорди Чемпіонату світу з League of Legends

У південнокорейському Сіднеї завершився Чемпіонат Світу з League of Legends. WORLDS 2023 тривав понад місяць, турнір розпочався ще 10 жовтня, а завершився лише 19 листопада.

Збірна Південної Кореї з League of Legends виграла Азійські Ігри, а гравці отримали надзвичайний приз

0

Збірна Південної Кореї з League of Legends передбачувано перемогла на Азійських Іграх – своєрідній Олімпіаді серед традиційних видів спорту серед країн Азії.

Українські шанувальники кіберспорту продовжують масово дивитися російськомовні трансляції в тому числі студії колишніх Рухабівців

Українські фанати кіберспорту продовжують дивитися російськомовні канали попри те, що триває війна. Про це можна дізнатися із аналітики порталу streamscharts.com Так дослідження аудиторії каналу студії Мейнкаст з Dota 2 показало, що ледь не половина її глядачів не нехтує трансляціями російськомовної студії Paragon, яка хоч і зареєстрована в Німеччині, але фактично складається з колишніх співробітників Рухабу.