Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.

Tundra Esports легко переграє Team Secret і виграє турнір та забирає Аегіс разом з призом у розмірі 8,5 мільйонами доларів. Tundra стає лише другою командою в історії, яка виграє з рахунком 3-0, причому команда була непереможною протягом усього турніру. 

На груповому етапі Tundra виграла свою групу і не програла жодного матчу BO2 (зіграла 4 нічиї). На етапі Play-off дебютанти TI програли лише одну карту і легко вийшли у фінал по верхній сітці. Не дивлячись на це їх все одно не розглядали як однозначних фаворитів турніру, особливо після конкурентного фіналу верхньої сітки проти Secret. 

Нажаль для уболівальників Гранд фінал за пристрастю та видовищністю значно поступився матчам, які йому передували в останні два дні. Tundra постійно контролювала гру і вигравала всі ключові моменти.

Цікаво:

 • Puppey втретє у своєму житті програє фінал The International;
 • Resolution вдруге стає другим на TI;
 • Aui_2000 стає першим, хто виграв TI в якості гравця і тренера;
 • V1lat вперше за 11 років не поїхав на Інт, але зробив якісну другу в історії українськомовну трансляцію (бо першу минулого року зробили UPEA разом з Maincast);
 • Українськомовна трансляція стала п’ятою за популярністю серед різних мов світу, зібравши на піку 44 965 одночасних глядачів.

Цей матч також був цікавий рядом речей: 

 1. Цей фінал є лише другим в історії TI в якому грають європейські колективи;
 2. Puppey єдиний гравець в історії, який брав участь у всіх одинадцяти The International;
 3. Puppey міг стати не тільки єдиним, хто виграв два TI з проміжком у 11 років, а і єдиним в кіберспорті, хто взагалі вигравав турніри найвищого рівня з таким величезним проміжком між ключовими перемогами;
 4. Tundra Esports минулого року не змогли потрапити на TI, а цього року потрапили на турнір вперше й одразу вийшли у Гранд фінал;
 5. За час свого існування Tundra виграла 720 000 доларів, зараз вони за один матч виграли у 12 раз більше, ніж за попередні два роки. 
 6. За свою історію Secret виграли у 22 рази більше ніж Tundra, але після сьогоднішнього фіналу ця різниця скоротилася до менш ніж двох разів. 

Фінальний матч TI11 традиційно проходить у форматі до трьох перемог на п’яти картах. Обидві команди мають рівні шанси не дивлячись на те, що одна пройшла по верхній, а інша по нижній сітці. 

1 карта — Tundra Esports 1:0 Team Secret

2 карта — Tundra Esports 2:0 Team Secret

3 карта — Tundra Esports 3:0 Team Secret

Загальні результати

Фінальна Сітка TI11

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

Team Secret підписала нового мідера та оголосила остаточний склад на 2023 рік

Team Secret оголосила остаточний склад команди на 2023 рік. Після другого місця на The International 11 в команді залишилося чотири гравці з сезону 2022 року, а в якості мідера до колективу приєднався чеський гравець Gaimin Gladiators Мирослав BOOM Бічан.

Шляхи Team Secret та Nisha розходяться. В наступному сезоні DPC команда збереже чотирьох з п’яти гравців складу

Team Secret підтвердила чотирьох з п’яти гравців поточного складу на новий сезон DPC 2023. Хто стане п’ятим все ще невідомо, проте відомо, що шляхи титулованого клубу розходяться з Nisha.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.