Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Іноземні джерела повідомляють, що Xbox зацікавлені у розвитку власного магазину мобільних ігор, схожого на Apple App Store або Google Play Store.

У заяві Microsoft пояснює: «Спираючись на існуючі спільноти геймерів Activision Blizzard, Xbox намагатиметься масштабувати Xbox Store для мобільних пристроїв, залучаючи геймерів до нової мобільної платформи Xbox». Компанія усвідомлює, що конкурувати з Apple та Google буде важко, але вона розраховує на добре відомі мобільні ігри Activision Blizzard, щоб привести гравців на платформу.

Мобільні ігри вже приносять багато грошей Activision Blizzard, і Microsoft добре це усвідомлює. У своїй заявці Microsoft применшує важливість консольних ігор і наголошує на потенціалі конкуренції з Apple та Google, який створить придбання Activision Blizzard: «Доходи від мобільних ігор від підрозділу King і таких ігор, як Call of Duty: Mobile, а також допоміжний дохід становив більше половини доходів Activision Blizzard… у першій половині 2022 року. На мобільних клієнтів припадає приблизно три чверті його MAU [щомісячних активних користувачів]».

Коли у січні вперше почали говорити про угоду придбання Microsoft компаії Activision Blizzard, вона чітко заявила про намір додати багато ігор з величезного каталогу Activision Blizzard до своєї системи Xbox Game Pass.

Схоже, що вихід на мобільні пристрої, завдяки успішним іграм легендарного розробника, є ще однією метою для Microsoft.

Повідомляється, що компанія прагне зробити більш відкриту платформу, ніж Apple, дозволяючи розробникам керувати власними міні-магазинами додатків і платіжними системами, повідомляє The Verge.

CMA все ще розслідує придбання американським гігантом Activision Blizzard та оголосила про свій намір провести друге більш ретельне розслідування характеру угоди та того, як вона може вплинути на конкуренцію в усьому світі. Чи буде угода схвалена і на яких умовах все ще невідомо.

Раніше Sony виступила з протестом відносно такої угоди, бо Microsoft після придбання Activision Blizzard може стати монополістом на ринку консольних ігор.

Читайте також про закриття Microsoft свого офісу в Росії.

Материалы по теме

Warzone Mobile: дата випуску та нагороди за попередні замовлення

Activision Blizzard планує випустити Warzone Mobile у 2023 році і вона матиме спільний доступ до Warzone 2.0 та Modern Warfare 2. Гра буде доступна як на Android, так і на iOS, таким чином WM стане першою грою у жанрі Battle Royale від Blizzard для смартфонів.

Apex Legends Mobile стала найкращою грою 2022 року у Google Play та App Store

0

Google та Apple опублікували свої звіти по популярності мобільних додатків на платформах Google Play та App Store у 2022 році. Серед них нам цікаві кіберспортивні ігри.

Видання Рolitico повідомляє, що угоду Microsoft та Activision Blizzard на 69 мільярдів доларів буде заблоковано FTC

Популярне видання Рolitico повідомляє, що угоду на 69 мільярдів доларів США між Microsoft та Activision Blizzard скоріше за все буде заблоковано федеральною торговою комісією США через антимонопольний позов.

Microsoft запропонувала Sony укласти 10-річну угоду, щоб Call of Duty залишилася на PlayStation

Драма навколо придбання компанією Microsoft видавця ігор Activision Blizzard отримала чергове продовження після повідомлення про те, що американський софтверний гігант запропонував Sony укласти десятирічну угоду щодо видання майбутніх ігор франшизи Call of Duty на платформі PlayStation.