Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Microsoft продовжує звільняти працівників придбаної нею Activision Blizzard, причому особливо потужного удару зазнав відділ кіберспорту, де звільнили 80% співробітників. За інформацією від обізнаних людей, які працюють в компанії, в кіберспортивному відділі залишилося лише 12 осіб.

Увечері співробітників зібрали на термінову віртуальну нараду, де несподівано оголосили про їхнє звільнення. Скорочення в основному зазнали ті люди, що працювали над кіберспортивними програмами Call of Duty League та Overwatch League. Ці ліги наразі закрито.

Про звільнення в тому числі повідомила коментатор і ведуча Зої “Soembie” Гшвінд-Пенскі, яку спільнота вважає обличчям і душею кіберспорту Overwatch. Скорочено і помічника директора Overwatch League. 

За словами знайомих із питанням джерел, Activision Blizzard не планує повністю відмовлятися від кіберспортивних програм, але переведе їх на нову модель, коли кіберспортом будуть займатися не в середині компанії, а сторонні студії. Раніше Blizzard вже повідомляли, що кіберспортом Overwatch буде обійматися ESL. 

Материалы по теме

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard і вимагають відшкодування 680 мільйонів доларів

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard, звинувачуючи розробника CoD в монополізації кіберспорту по їх улюбленій грі.

Microsoft звільняють 1900 працівників ігрового підрозділу, в тому числі директора і головного дизайнера Blizzard

Microsoft звільнить 8% свого ігрового підрозділу, що становить 1800 працівників. Величезне звільнення відбувається через кілька місяців після історичного придбання софтверним гігантом Activision Blizzard.

Activision Blizzard заплатить понад 50 мільйонів доларів, щоб врегулювати позов, який стимулював їх поглинання Microsoft

Видання The Wall Street Journal повідомило про те, що Activision Blizzard заплатить понад 50 мільйонів доларів, щоб врегулювати резонансний скандал і позов щодо дискримінації всередині компанії.