Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Конкурс короткометражних фільмів, вперше представлений на The International 2015, повертається. Valve анонсували змагання короткометражок по Dota 2 з призовим у 40 тисяч доларів, де кожен може продемонструвати свій талант.

Заявки на конкурс короткометражних фільмів 2022 року відкриті через майстерню Steam і залишатимуться відкритими до 4 вересня 2022 року. Усі твори мають бути не довше 90 секунд, без реклами та мають бути мінімум у якості 1080p.

Шанувальники Dota 2 і спільнота Steam зможуть переглянути всі подані роботи та проголосувати за своїх фаворитів. На основі голосів спільноти Valve вибере 10 найкращих робіт, які будуть представлені на сцені The International 2022.

Правила Міжнародного конкурсу короткометражних фільмів 2022 року

 • Тривалість записів не повинна перевищувати 90 секунд.
 •  Записи повинні стосуватися Dota 2.
 •  Роботи можуть використовувати будь-яку форму або комбінацію анімації чи відео. Використання Source Filmmaker не є обов’язковою умовою.
 • Кожен запис має бути не менше 1080p.
 • Кінцевий термін подання – неділя, 4 вересня, 15:00:00 PDT. Процес подання має бути завершений, включаючи завантаження відео та заповнення діалогових вікон подання, до закінчення періоду подання.
 • Подання буде розглянуто спільнотою Steam на Майстерні Steam. Кращі роботи будуть обрані Valve на власний розсуд і представлені в грі для остаточного голосування спільнотою, а переможці будуть оголошені на The International 2022.
 • Заявки необхідно надсилати в майстерню Steam в рамках гри “Dota 2 – Short Film 2022”. НЕ надсилайте відео під “Dota 2”.
 • Відео має бути новим твором, створеним спеціально для кіноконкурсу Dota 2.
 • Ви можете використовувати будь-які IP Valve (авторські права).
 • Якщо ви використовуєте будь-які IP що не належить Valve, ви повинні бути власником авторських прав або мати явний дозвіл від власника. Вам потрібно буде гарантувати Valve, що у вас є всі необхідні права та дозволи для того, щоб заявка була розглянута. Будь-які матеріали, які порушують чиїсь інтелектуальні права крім Valve, будуть дискваліфіковані. Зауважте, що для предметів майстерні вам все одно потрібно надати посилання на використані елементи, але вам не потрібен явний дозвіл від творця, оскільки подача в майстерню автоматично надає дозвіл на використання елемента.
 • Дозволено подавати кілька заявок на одну особу.
 • Подання не повинно містити реклами.

Після того, як буде відібрано 10 найкращих робіт, спільнота зможе визначити переможців. Valve надасть нагороду $25 000 за 1-е місце, 10 000 $ за 2-е місце, 5 000 $ за 3-е місце та по 500 $ кожному з семи інших фіналістів.

International 2022 стане найбільшим турніром з Dota 2 в історії, який триватиме чотири вихідні  і в якому візьмуть участь 30 команд, які змагатимуться за Aegis of Champions. 

TI 11 розпочнеться 8 жовтня кваліфікаційним поєдинком останнього шансу, який пройде на LAN у Сінгапурі, але за зачиненими дверима, а останні два вихідні змагання пройдуть у двох різних місцях.

Перші вихідні плей-офф, 20-23 жовтня, пройдуть на SunTec Singapore, а фінальний етап TI11 пройде на критому стадіоні в Сінгапурі 29-30 жовтня.

Материалы по теме

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

В Британії подали в суд на Valve. Вимагають 656 мільйонів фунтів компенсації

На власника Steam – найбільшої цифрової платформи розповсюдження комп’ютерних ігор у світі – подали позов на 656 мільйонів фунтів.

Як дві середні місячні зарплати українців – в продаж поступили квитки на The International 2024

Valve запустили в продаж квитки на The International 2024. Змагання відбудуться в данському Копенгагені і триватимуть на лані лише три дні з 13 по 15 вересня.

Халява закінчилася! Valve перестають возити талантів на The International

0

Ще минулого року Valve почали власними руками знищувати легенду під назвою The International, значно зменшивши призовий фонд турніру і скасувавши Бойову Перепустку. Цього року “оптимізація” витрат докотилася і до трансляції турніру.