Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Конкурс короткометражних фільмів, вперше представлений на The International 2015, повертається. Valve анонсували змагання короткометражок по Dota 2 з призовим у 40 тисяч доларів, де кожен може продемонструвати свій талант.

Заявки на конкурс короткометражних фільмів 2022 року відкриті через майстерню Steam і залишатимуться відкритими до 4 вересня 2022 року. Усі твори мають бути не довше 90 секунд, без реклами та мають бути мінімум у якості 1080p.

Шанувальники Dota 2 і спільнота Steam зможуть переглянути всі подані роботи та проголосувати за своїх фаворитів. На основі голосів спільноти Valve вибере 10 найкращих робіт, які будуть представлені на сцені The International 2022.

Правила Міжнародного конкурсу короткометражних фільмів 2022 року

 • Тривалість записів не повинна перевищувати 90 секунд.
 •  Записи повинні стосуватися Dota 2.
 •  Роботи можуть використовувати будь-яку форму або комбінацію анімації чи відео. Використання Source Filmmaker не є обов’язковою умовою.
 • Кожен запис має бути не менше 1080p.
 • Кінцевий термін подання – неділя, 4 вересня, 15:00:00 PDT. Процес подання має бути завершений, включаючи завантаження відео та заповнення діалогових вікон подання, до закінчення періоду подання.
 • Подання буде розглянуто спільнотою Steam на Майстерні Steam. Кращі роботи будуть обрані Valve на власний розсуд і представлені в грі для остаточного голосування спільнотою, а переможці будуть оголошені на The International 2022.
 • Заявки необхідно надсилати в майстерню Steam в рамках гри «Dota 2 — Short Film 2022». НЕ надсилайте відео під «Dota 2».
 • Відео має бути новим твором, створеним спеціально для кіноконкурсу Dota 2.
 • Ви можете використовувати будь-які IP Valve (авторські права).
 • Якщо ви використовуєте будь-які IP що не належить Valve, ви повинні бути власником авторських прав або мати явний дозвіл від власника. Вам потрібно буде гарантувати Valve, що у вас є всі необхідні права та дозволи для того, щоб заявка була розглянута. Будь-які матеріали, які порушують чиїсь інтелектуальні права крім Valve, будуть дискваліфіковані. Зауважте, що для предметів майстерні вам все одно потрібно надати посилання на використані елементи, але вам не потрібен явний дозвіл від творця, оскільки подача в майстерню автоматично надає дозвіл на використання елемента.
 • Дозволено подавати кілька заявок на одну особу.
 • Подання не повинно містити реклами.

Після того, як буде відібрано 10 найкращих робіт, спільнота зможе визначити переможців. Valve надасть нагороду $25 000 за 1-е місце, 10 000 $ за 2-е місце, 5 000 $ за 3-е місце та по 500 $ кожному з семи інших фіналістів.

International 2022 стане найбільшим турніром з Dota 2 в історії, який триватиме чотири вихідні  і в якому візьмуть участь 30 команд, які змагатимуться за Aegis of Champions. 

TI 11 розпочнеться 8 жовтня кваліфікаційним поєдинком останнього шансу, який пройде на LAN у Сінгапурі, але за зачиненими дверима, а останні два вихідні змагання пройдуть у двох різних місцях.

Перші вихідні плей-офф, 20-23 жовтня, пройдуть на SunTec Singapore, а фінальний етап TI11 пройде на критому стадіоні в Сінгапурі 29-30 жовтня.

Материалы по теме

VALVE вразили феноменальною сумою, яку професійні команди отримали від уболівальників за останній рік

VALVE звернулися до ком’юніті у зв’язку з 10-ти річчям CS:GO. Найцікавіше, про що вони повідомили, це про суму грошей, яку професійні команди отримали за останній рік завдяки ком’юніті, яке купує стікери та інше. Ця сума становить феноменальні 70 мільйонів доларів, значно більше, ніж будь-які призові фонди не тільки у CS:GO, а навіть на The International.

Вийшло оновлення CS:GO присвячене 10-ти річчю гри. Tuscan додали у змагальний режим

VALVE випустили оновлення CS:GO на честь десятиріччя гри. Додано різну косметику, а також нарешті у змагальний режим додали карту Tuscan.  Зміни, внесені в оновленні ● Додана капсула зі стікерами ● Нові карти ● 10 річна святкова монета — Отримайте свою монету на День народження, заробивши достатньо досвіду для свого першого внутрішньоігрового дропу за тиждень.  [РІЗНЕ]

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.

V1lat емоційно відреагував на затримку виходу документалки True Sight. Трейлер фільму, який вийде 24 вересня

Valve повідомили, що традиційний фільм True Sight, цього разу про перемогу Team Spirit на The International 10, таки вийде 24 вересня.