Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Natus Vincere повідомив про те, що сформував склад NAVI Junior із Dota 2. До складу увійшли молоді гравці віком від 15 до 17 років. Кожен з них входить до топ-300 гравців світового рейтингу.

Відбір тривав близько трьох місяців: за пошук кандидатів відповідав тренер складу Іван Artstyle Антонов. 

Аміран ami Рехвіашвілі — спортивний директор NAVI:

«NAVI Junior Dota 2 — це наш новий проєкт, спрямований на розвиток молодіжної сцени України та Східної Європи. З огляду на успіхи нашої академії CS:GO ми розуміємо, що в наших силах виховати лояльних до клубу гравців світового рівня, з якими буде легко працювати в майбутньому.

Вірю, що незабаром наш приклад наслідують інші топові клуби, що дасть істотний буст розвитку академічної сцени Dota 2 і покращить екосистему дисципліни. Це саме те, що ми зробили у CS:GO».

Іван Artstyle Антонов — головний тренер NAVI Junior Dota 2:

«Молоді гравці у Dota 2 завжди були на слуху, але ніхто не хотів займатися їхнім розвитком серйозно. Те, що зміна поколінь на просцені проходить досить швидко, очевидно для кожного.

Разом із NAVI ми розуміли, що важливо працювати на перспективу, і розпочали пошук гравців. Розвивати молоді таланти та передавати їм свої знання — моя давня мрія. Радий, що маю можливість взяти участь у реалізації подібної історії.

Кандидатів шукали близько трьох місяців. У фінальний ростер увійшли п’ять гравців 15–17 років, кожен із топ-300 світового рейтингу. Вони не мають досвіду виступів на просцені, але вони дуже добре все роблять механічно. Мені подобається, що у хлопців немає стійких патернів та зацикленостей. Вони хочуть грати, розвивати свої навички та відкриті до нових ідей. Вболівайте за NAVI Junior!»

Команда NAVI Junior Dota 2:

Тарас gotthejuice Лінніков (кері, 17 років)
Річард Ri4man Калніньш (мід, 15 років)
Юрій pma Проц (офлейн, 16 років)
Тамір daze Токпанов (підтримка, 16 років)
Станіслав Riddys Мітрошкін (повна підтримка, 16 років)

Іван Artstyle Антонов (тренер)

Материалы по теме

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.

NAVI поступово переходять на українську мову, проте до повної відмови від російської ще далеко

0

День 13 березня став не тільки днем, коли Паріматч припинив роботу в Україні, а і днем, коли NAVI перевели свій телеграм-канал на українську мову.

NAVI разом з Puma запустили у продаж оновлену форму на 2023 рік

0

NAVI разом з Puma презентували оновлену форму на 2023 рік. В цілому нічого радикально не змінилося, команда показала чергову варіацію дизайну в чорно-жовтих кольорах, який буде не складно переплутати з попередніми дизайнами.