Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Natus Vincere повідомив про те, що сформував склад NAVI Junior із Dota 2. До складу увійшли молоді гравці віком від 15 до 17 років. Кожен з них входить до топ-300 гравців світового рейтингу.

Відбір тривав близько трьох місяців: за пошук кандидатів відповідав тренер складу Іван Artstyle Антонов. 

Аміран ami Рехвіашвілі — спортивний директор NAVI:

«NAVI Junior Dota 2 — це наш новий проєкт, спрямований на розвиток молодіжної сцени України та Східної Європи. З огляду на успіхи нашої академії CS:GO ми розуміємо, що в наших силах виховати лояльних до клубу гравців світового рівня, з якими буде легко працювати в майбутньому.

Вірю, що незабаром наш приклад наслідують інші топові клуби, що дасть істотний буст розвитку академічної сцени Dota 2 і покращить екосистему дисципліни. Це саме те, що ми зробили у CS:GO».

Іван Artstyle Антонов — головний тренер NAVI Junior Dota 2:

«Молоді гравці у Dota 2 завжди були на слуху, але ніхто не хотів займатися їхнім розвитком серйозно. Те, що зміна поколінь на просцені проходить досить швидко, очевидно для кожного.

Разом із NAVI ми розуміли, що важливо працювати на перспективу, і розпочали пошук гравців. Розвивати молоді таланти та передавати їм свої знання — моя давня мрія. Радий, що маю можливість взяти участь у реалізації подібної історії.

Кандидатів шукали близько трьох місяців. У фінальний ростер увійшли п’ять гравців 15–17 років, кожен із топ-300 світового рейтингу. Вони не мають досвіду виступів на просцені, але вони дуже добре все роблять механічно. Мені подобається, що у хлопців немає стійких патернів та зацикленостей. Вони хочуть грати, розвивати свої навички та відкриті до нових ідей. Вболівайте за NAVI Junior!»

Команда NAVI Junior Dota 2:

Тарас gotthejuice Лінніков (кері, 17 років)
Річард Ri4man Калніньш (мід, 15 років)
Юрій pma Проц (офлейн, 16 років)
Тамір daze Токпанов (підтримка, 16 років)
Станіслав Riddys Мітрошкін (повна підтримка, 16 років)

Іван Artstyle Антонов (тренер)

Материалы по теме

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.