Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

З іншого боку цілком ймовірно, що NAVI вперше будуть змушені грати відбіркові на Мейджор, бо після звільнення npl та російського дуету Перфекто і Електроніка команда втратила свій кістяк, а значить згідно з правилами і втратила прямий слот на Мейджор. 

Зрозуміло, що організатори напряму зацікавлені в тому, щоб NAVI точно були на Мейджорі, проте чи зможуть вони змінити правила заради цього наразі невідомо. З іншого боку NAVI можуть трохи зчитерити, заявивши npl гравцем, а одного з нинішніх гравців гравцем заміни, проте для цього їм буде треба домовитися з B8, які вочевить теж будуть прагнути потрапити на Мейджор через кваліфікації.

Якщо NAVI попадуть на RMR напряму, вони будуть грати в групі B разом з Monte, FaZe, Apex, NiP, BNE, 9INE, GL та ще вісьмома командами, які пройдуть через закриті кваліфікації. 

 

В групі A підібрався ще сильніший склад, вона виглядає значно потужнішою за групу Monte. 

Материалы по теме

Молодіжний склад Monte виграв свій перший міжнародний турнір

0

Молодіжний склад Monte виграв свій перший в історії турнір під назвою United21 Season 8. Цікаво, що це взагалі був перший серйозний турнір для складу.

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.