Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і передбачалося після підписання іспанського тренера NAVI перейшли до міжнародного складу і у молодіжній команді, фактично відмовившись від розвитку українського CS і зробивши ставку на міжнародних гравців. Тим не менш, в оновленому складі гратимуть два українця.

Також NAVI відмовилися від ідеї підписувати лише гравців до 16 років і ліпити зірок з нуля. В новому складі лише один гравець, якому 16, а інші мають вік, з яким не змогли б потрапити в попередні склади NAVI. 

Аміран «ami» Рехвіашвілі — керівник кіберспортивного напрямку NAVI:

«Радий представити новий міжнародний склад Junior. Це новий досвід для нас та новий виклик для академії. Я впевнений, ми будемо вірні нашій філософії та виховуємо нових чемпіонів. З нетерпінням чекаю на перші матчі академії. Вболівайте за NAVI Junior — майбутніх чемпіонів».

Новий склад NAVI Junior з CS2:

Дмитро «dem0n» Мірошниченко (16 років)
Максим «Magic» Мельничук (18 років)
Аулон «Krabeni» Фазлія (18 років)
Дрін «Makazze» Шакірі (16 років)
Девід «fnl» Мусурою (17 років)

Давід «Kairi» де Мігель (тренер)

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.