Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI зіграли свій перший офіційний матч у VALORANT в оновленому складі під керівництвом Кирила Ange1 Карасьова. Гра проходила в рамках глобального турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, який відкриває франшизну еру тактичного шутера Riot.

В сітці Single Elimination, де команди не мають права на жоден програш, NAVI зустрілися з KRU Esports і впевнено перемогли з рахунком 2-0. 

Хоча NAVI за походженням є українською організацією, своїм відношенням клуб повністю ігнорує Україну. Так команда організувала спеціальну зону для уболівальників в Польщі, але навіть не спробувала зробити щось подібне в Україні. До того ж керівництво продовжує вести соціальні медіа російською мовою, ігнорує українську мову, а при анонсі матчу свого складу навіть не розмістила посилання на офіційну українськомовну трансляцію турніру. На це пожалівся відомий тренер Іван Шевцов. 

Риторичне питання. Як ви думаєте, чи запостили NAVI в своїх соціалках посилання на українську трансляцію на їх матч? Дуже шкода бачити в черговий раз, що українському клубу не цікавеукраїнське ком’юніті та навіть натяків на взаємодію з ним немає.

Навіть українські субтитри в їх влогах на юбуті з’явилась після того, як я попросив. Судячи з усього, вони про це навіть не думали. От така фігня.

Персонально мені, притому, що я дуже добре відношусь до гравців та тренера команди, досить важко за них вболівати, як за клуб.

NAVI все ще ігнорують українську мову у своїх медіа, хоча закон України зобов’язує українські організації вести комунікацію насамперед державною мовою.

В наступному турі NAVI зустрінуться з Secret, матч відбудеться 25 лютого о 19.00 за Київом. Більше інформації про турнір ви можете знайти за цим посиланням. 

Статистика матчу проти KRU Esports

Читайте також: 

Материалы по теме

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

NAVI започатковують регулярну серію турнірів NAVI VALORANT Ukrainian Saga

0

У 2024 році для розвитку українського ком’юніті NAVI проведуть серію турнірів з популярного командного шутера VALORANT. Серія матиме назву NAVI VALORANT Ukrainian Saga.

SK Gaming повертаються в шутери зі своїм першим складом з VALORANT

0

Легендарний клуб SK Gaming презентував свій перший склад з VALORANT. Поки невідомо, де клуб планує виступати, враховуючи франшизну екосистему в грі.

Німецький ФК Eintracht створить свою команду з VALORANT

Попри кіберспортивну зиму футбольні клуби все ще інколи пробують сили в кіберспорті. Цього разу німецький ФК Eintracht анонсував підрозділ Eintracht Valorant.