Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не дивлячись на те, як завершиться The International 11 у будь-якому разі буде встановлено унікальний рекорд і через те, що залишилося лише чотири команди, то є чотири варіанти того, як будуть розвиватися події.

Тож ми маємо в півфіналах Team Aster, Team Liquid, Team Secret та Tundra Esports. Хтось з цих команд в неділю підніме над головою Аегіс.

Варіант перший

Найбільш вірогідним варіантом, який звісно може і не статися — це перемога Team Secret. В цьому випадку тренер команди Лі Heen Син Гон стане першим тренером, який в цій ролі виграв два TI. Вперше головний турнір він виграв з Team Liquid у 2017 році. Також двократним чемпіоном стане Puppey, окрім нього це робили тільки гравці старого складу OG.

Варіант другий

Якщо турнір виграє Team Liquid, то JerAx стане першим, хто виграв TI і в якості гравця і в якості тренера. 

Це також буде другий Aegis для MATUMBAMAN, тобто він відбере можливість стати дворазовим переможцем у свого друга та колишнього тіммейта Puppey.

Варіант третій

Третій сценарій — перемога Tundra Esports. Це зробило б їхнього тренера Куртіса Aui_2000 Лінга першою людиною, яка виграла TI як тренер і як гравець, нагадаємо, що він вигравав TI5 разом з Evil Geniuses.

Варіант четвертий

І останнє, але не менш важливе: перемога Aster стане першим випадком з часів TI6, коли виграла команда з Китаю, поклавши кінець шестирічній перерві — найдовшій за всю історію.

Яким варіантом завершиться TI 11 ми дізнаємося дуже скоро. У суботу відбудеться фінал верхньої сітки та півфінал нижньої, а в неділю визначиться новий володар Аегіс. 

Читайте також про феноменальну суму, яку українці задонатили на The International 11.

Материалы по теме

Team Secret підписала нового мідера та оголосила остаточний склад на 2023 рік

Team Secret оголосила остаточний склад команди на 2023 рік. Після другого місця на The International 11 в команді залишилося чотири гравці з сезону 2022 року, а в якості мідера до колективу приєднався чеський гравець Gaimin Gladiators Мирослав BOOM Бічан.

Шляхи Team Secret та Nisha розходяться. В наступному сезоні DPC команда збереже чотирьох з п’яти гравців складу

Team Secret підтвердила чотирьох з п’яти гравців поточного складу на новий сезон DPC 2023. Хто стане п’ятим все ще невідомо, проте відомо, що шляхи титулованого клубу розходяться з Nisha.

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.