Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Попри війну українці задонатили у призовий фонд The International 11 феноменальну суму, витративши на Battle Pass більше ніж 1,5 мільйони доларів США. Завдяки цьому Україна не тільки піднялася на п’яту сходинку в світі за підтримкою TI11, а і встановила своєрідний рекорд відданості гри від Valve. 

Рейтинг донатів у Battle Pass, можливо, найкращим чином показує популярність Dota 2 у різних регіонах світу, оскільки не просто вказує на кількість гравців, а і вказує на їх платоспроможність та зацікавленість грою та змагальною сценою. 

На першому місці пребуває Китай, в якому на Баттл Пас геймери витратили 9,5 мільйонів доларів, проте за кількістю гравців, що купили бойову перепустку, його значно випереджає Росія, на першому місці Китай опинився через те, що гравці з цієї країни в середньому витрачали на Battle Pass аж 102 долари.

Якщо у Піднебесній бойову перепустку купило лише 93 000 гравців, що складає мізерні 0,0066% від населення Китаю, то в Росії її придбали понад 123 000 гравців, або 0,085% населення, що говорить про те, що популярність Доти в Росії в порівнянні з Китаєм більша майже в 13 разів в перерахунку на населення.

В Україні бойову перепустку придбало 36 000 гравців, що складає 0,081% населення країни, тобто Дота 2 у нас так само популярна, як і в Росії. Доречі в Білорусі цей показник складає 0,082%

Мабуть, найбільш популярною в перерахунку на душу населення Dota 2 є у Перу. Майже кожен тисячний перуанець купив Battle Pass на The International 11.

TOP-10 країн за витратами на Battle Pass

Рекордна відданість Доті попри зневагу від Vavle

Цікаво, що цього року Українці піднялися на найвище місце в рейтингу з моменту запуску бойових перепусток. Раніше Україна займала місця поза першою десяткою, хоча і витрачала суми більші, ніж цього року, як і всі інші країни. Це говорить про стрімке падіння популярності Dota 2 у багатьох країнах світу, але не в нашому консервативному регіоні, який, попри ганебне ставлення до гри від її розробника, продовжує залишатися вірним Доті. 

Так, якщо внесок Китаю цього року в порівнянні з 2018 роком скоротився у 5 разів, то внесок Росії скоротився лише в 1,9 разів. Відносно України — її внесок скоротився лише у 1,4 рази і це при тому, що у нашій країні триває війна. Фактично наша країна зараз є найбільш стійкою у любові до Dota 2 попри війну і зневагу, яку проявляє розробник гри до українців, бо сьогодні стало відомо, що Valve створила офіційний паблік в російській соціальній мережі ВКонтактє.

Судячи з усього в компанії помітили відданість і прибутки, які приносять росіяни та вирішили ще потужніше співпрацювати з агресором, який намагається знищити Україну. 

Трохи про тренди

В порівнянні з минулим TI кількість покупців бойової перепустки скоротилася на 20%, проте значно скоротилися середні витрати гравців на Battle Pass. Це говорить про певне падіння популярності доти, але не таке значне, як падіння інтересу до кіберспортивного та ігрового контенту, якій підготувала Valve цього року. 

Так максимального тисячного рівня Battle Pass цього року досягли лише 9,5 тисяч гравців по всьому світу в той час, як минулого року ця цифра сягала 159 тисяч і рівень можна було збільшувати й надалі. 

Білі ворони 

Цікаво, що є три країни, де бойову пропустку купило лише по одному гравцю — це Східний Тімор — країна з населенням 1,3 мільйона людей; Провінція Кіншаса ДР Конго з населенням 10 мільйонів, та острів Кюрасао в Карибському морі, де проживає 150 тисяч мешканців.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.