Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився Чемпіонат Світу Quake World Championship 2022 у якому змагалися найкращі квейкери світу. Корись головна змагальна гра в кіберспорті в останній редакції, нажаль, не збирає мільйони шанувальників, до того ж в ній дуже мало нових облич, а серед фіналістів і переможців ми бачимо переважно гравців, які змагалися понад десятиліття тому.

Цього року на Чемпіонаті Світу з Quake розігрувалося 150 000 доларів, що непогано для SOLO-дисципліни, проте турнір проходив скромно без глядачів зі студії PGL в Бухаресті, а трансляцію в основному дивилося до 10 тисяч онлайн.

В результаті перемогу святкував олдскульний гравець команди BIG Марсель k1llsen Паул, якому зараз 35 років! За перемогу німець отримав 25 000 доларів США

Перемога на Quake World Championship 2022 стала найважливішою у його кар’єрі за всі 18 років гри на професійній сцені. Це просто неймовірний результат, який руйнує стереотипи про вікові обмеження у кіберспорту.

Українець Xron, який дозволили грати з дому через війну, посів на турнірі 7 місце та отримав 7250 доларів.

Слід зазначити, що в турнірі не брали участь троє сильних росіян BaSe, Cooller та DancheZzor, а також білорус cYpheR, бо їх дискваліфікували організатори через війну в Україні. 

Результати турніру

Запис гри суперфіналу який завершився з рахунком 4-3

 

Читайте також про те, як нейромережі уявляють героїв Dota 2. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм