Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Quake

Розробник гри закриває професійну лігу з Quake Champions, останній чемпіонат світу на піку дивилося лише 10 тисяч глядачів

Розробники закривають професійну лігу з гри Quake Champions. Скоріше за все ліга 2023 року стала останньою крапкою в славній історії найкращої дуельної стрілялки в історії кіберспорту.

Шейн rapha Хендріксон в дев’ятий раз виграв Чемпіонат світу з Quake

0

У США завершився Чемпіонат світу з Quake Champions. В турнірі брали участь 20 спортсменів серед яких мав був і українець Xron, проте він не зміг потрапити на турнір, як і ще три гравці, серед яких зірковий поляк Av3k.

Вийшов ремастер легендарної Quake II

Вийшло перевидання культової гри Quake II, яка була одним з засновників такого явища, як кіберспорт. Гра з’явилася одразу на кількох платформах серед яких ПК, Switch, PlayStation, Xbox та на сервісі Game Pass.

Від Yatoro до Ceh9 – рейтинг ТОР-50 найуспішніших українських гравців в кіберспорті

В наші часи кіберспортсмени заробляють не погані гроші і якщо порахувати зарплати, бонуси, прибуток від стікерів і інше не можливо, то порахувати виграні призові не становить проблеми.

Вітаємо всіх українців з Днем Прапора України!

Вітаємо всіх українців з Днем Прапора. Найкраще кіберспортивне привітання, на наш погляд, сьогодні зробив видатний першопрохідник кіберспорту в Україні Євген Трофімов, відомий в кіберспорті як GreenJek.

Німецький кіберспортсмен досягнув піку кар’єри в 35 років, вперше перемігши на Чемпіонаті Світу – Quake World Championship 2022

Завершився Чемпіонат Світу Quake World Championship 2022 у якому змагалися найкращі квейкери світу. Корись головна змагальна гра в кіберспорті в останній редакції, нажаль, не збирає мільйони шанувальників, до того ж в ній дуже мало нових облич, а серед фіналістів і переможців ми бачимо переважно гравців, які змагалися понад десятиліття тому.

Скільки коштують кіберспортивні турнірні оператори? Esports Charts зробили свій підрахунок, а ми проаналізували, наскільки він вірний

Аналітичний ресурс Esports Charts підготував інфографіку та статтю про самі дорогі кіберспортивні компанії. Пропонуємо вашій увазі переклад матеріалу та власний аналіз цієї цікавої статті. Якщо ви любите цікаві дослідження, то цей матеріал саме для вас.

Десять причин, почему умрет российский киберспорт

В связи с нападением России на Украину и беспрецедентными санкциями, которые вводятся повсеместно во всем мире, для подавляющего большинства стало очевидно, что лозунг “киберспорт вне политики” оказался иллюзией. Недальновидная политика руководства РФ и молчаливая поддержка большинства населения Российской Федерации привели к широкомасштабной войне, небывалым в мировой практике международным санкциям, которые не просто задели, а фактически

Высокоскоростной Интернет для комфортной игры от Сети Ланет

Для получения максимального удовольствия от игры и достижения крутых результатов в киберспорте необходимо не только  приобрести мощный ПК, но и обеспечить качественное соединение. Для комфортного времяпровождения в онлайн-играх, просмотра видео и ведения стримов скорость скачивания должна составлять не менее 3 Мбит, а скорость выгрузки — не менее 1 Мбит. Данная скорость Интернета — необходимый минимум.

Украинский киберспортсмен пропустит LAN-турнир по Quake в Лондоне – ему не дали визу

0

Украинский киберспортсмен  Дмитрий Xron Сахарук пропустит LAN-турнир IRONFIST Invitational по Quake, который пройдет в Лондоне. Причиной этому стало то, что ему не выдали визу.