Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда OG несподівано для всіх повідомила про закриття свого академічного складу з CS:GO. Таким чином європейський клуб став вже другим  після fnatic, хто за останні дні закрив свій академічний склад з тактичного шутера від Valve. Закриття двох академічних складів, які були партнерами ліги Weplay Academy League, є поганим маркером для ринку.

Наразі вже давно завершився попередній сезон WAL, проте плани на майбутній все ще не було оголошено. Сподіваємося ми не побачимо закриття Weplay Academy League, яка відіграє надзвичайно важливу роль в розвитку молодих професійних гравців.  

Офіційний прес-реліз OG

Майже рік тому ми відкрили Академію з CS:GO з амбіціями виростити наступне покоління та взяти участь у WePlay Academy League, яка вже кілька років є наріжним каменем для молодих гравців у CS:GO.

За останні дев’ять місяців ми підготували шістьох гравців завдяки нашим спеціалістам, зокрема Крістіану “crisbyyy” Шмітту, і взяли участь у трьох сезонах Академічної ліги WePlay, під час яких ми чудово прогресували.

Оскільки 2023 рік обіцяє бути насиченим, ми вирішили зосередитися на нашому основному складі. Для нас важливий розвиток молодих талантів і було б неправильно не приділяти цьому належної уваги та часу. 2023 рік стане роком роздумів з бажанням запропонувати ще більш успішний навчальний проект у майбутньому.

Зараз усі гравці академії є вільними агентами і можуть досліджувати нові можливості. Макс Marix Кугенер, який уже кілька разів був зареєстрований, як заміна за основний склад, залишається за контрактом з OG CS:GO, але, якщо інші команди зацікавляться, ми його віддамо без викупа.

Щодо Крістіана crisbyyy Шмітта, тренера OG CS:GO Academy, його було підвищено до аналітика основної команди. Його досвід і ретельність стануть великою перевагою для зміцнення нашого тренерського штабу.

Крістіан crisbyyy Шмітт, колишній тренер OG CS:GO Academy

Коли я приєднався до OG, однією з основних моїх ініціатив було зосередитися на зростанні талантів в організації. WePlay надала нам, як і багатьом іншим, чудову можливість продемонструвати зірок завтрашнього дня, і ми їм за це надзвичайно вдячні. Ми багато чому навчилися за останні дев’ять місяців, і я впевнений, що ми повернемося в майбутньому з більш потужним і вражаючим академічним проектом не лише для CS:GO, а й для інших дисциплін.

Майк Шварц, керівник відділу кіберспорту в OG Esports

Ми хотіли б подякувати всім гравцям, які були залучені до проекту. Було дуже цікаво спостерігати за їхнім прогресом і ми сподіваємось побачити їх на великій сцені якомога швидше. Ми також висловлюємо щиру подяку WePlay та їхнім співробітникам, які, незважаючи на надзвичайно складну ситуацію, зуміли зберегти свій чудовий турнір WePlay Academy League. Бути його частиною у 2022 році було великою честю, і ми сподіваємося повернутися в майбутньому.

Склад академії OG

  • Alex “S0und” Stefan
  • Slaven “AwaykeN” Lyubenov
  • Max “Marix” Kugener
  • Blagoi “oxygenn” Dimitrov
  • Arbnor “Dementor” Pacolli

Читайте також: Valve назвали найпопулярніші та найприбутковіші ігри 2022 року

Материалы по теме

NiP вибили OG з групової стадії ESL Pro League, а paiN вийшли в Play-off

0

NiP разом з headtr1сk переграли команду OG і вибили її з групової стадії ESL Pro League S17. Команда українця, своєю чергою, вийшла на переможця пари Grayhound — 00Nation і побореться вже 12 березня за останню квоту в Play-off EPL.

Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття WePlay Academy League

Головний талант студії WePlay Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття ліги для академічних складів WePlay Academy League. Раніше на ряді порталів та телеграм-каналів з’явилася інформація, що WAL припинить своє існування через проблеми з фінансуванням.

OG повідомили, що на RMR та BLAST Paris Major замінять nexa на niko

0

Команда OG повідомила, що з особистих причин капітан п’ятірки Неманья nexa Ісакович пропустить весь цикл  BLAST Paris Major включаючи RMR. Офіційні причини такого несподіваного рішення не повідомляються.