Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився другий день Play-off The International 11 і у верхній сітці залишилося лише 4 команди, які знаходяться у півфіналах.

Команди OG та Team Liquid розчарували своїх прихильників, програвши свої матчі з рахунком 0-2 і впали в нижню сітку турніру. Цікаво, що всі команди з Групи А програли свої матчі в верхній сітці, а всі команди з Групи В навпаки виграли. 

В нижній сітці команди Evil Geniuses та BOOM Esports програли свої матчі та залишили турнір. Як і вчора всі матчі завершилися з сухим рахунком.

Tundra Esports вибили двократних чемпіонів TI в нижню сітку та вийшли в півфінал. 

Liquid не змогли впоратися з Team Aster і теж впали в нижню сітку. Team Aster зустрінуться в півфіналі з Tundra Esports.

Evil Geniuses, яких ще два дні тому вважали чи не головними фаворитами турніру після вдалого виступу в груповій стадії, вчора впали в лузери, а сьогодні безідейно програли beastcoast та вилетіли з турніру. 

PSG.LGD легко впоралися з BOOM Esports і проходять далі. Наступний суперник у титулованих китайців команда beastcoast.

Сітка Play-off після двох днів турніру

Вже завтра Team Liquid та OG зіграють матчі на виліт проти Entity та Gaimin Gladiators, також ми дізнаємося, хто стане фіналістами верхньої сітки. 

Більше інформації про турнір у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

0

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.

OG презентували новий склад з Dota 2 на сезон 2024 року

OG оголосили оновлений склад по Dota 2. Клуб, який двічі ставав тріумфатором The International, провалився у 2023 році і тепер сподівається повернутися з новими силами. На чолі знову буде легендарний Ceb.