Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився другий день Play-off The International 11 і у верхній сітці залишилося лише 4 команди, які знаходяться у півфіналах.

Команди OG та Team Liquid розчарували своїх прихильників, програвши свої матчі з рахунком 0-2 і впали в нижню сітку турніру. Цікаво, що всі команди з Групи А програли свої матчі в верхній сітці, а всі команди з Групи В навпаки виграли. 

В нижній сітці команди Evil Geniuses та BOOM Esports програли свої матчі та залишили турнір. Як і вчора всі матчі завершилися з сухим рахунком.

Tundra Esports вибили двократних чемпіонів TI в нижню сітку та вийшли в півфінал. 

Liquid не змогли впоратися з Team Aster і теж впали в нижню сітку. Team Aster зустрінуться в півфіналі з Tundra Esports.

Evil Geniuses, яких ще два дні тому вважали чи не головними фаворитами турніру після вдалого виступу в груповій стадії, вчора впали в лузери, а сьогодні безідейно програли beastcoast та вилетіли з турніру. 

PSG.LGD легко впоралися з BOOM Esports і проходять далі. Наступний суперник у титулованих китайців команда beastcoast.

Сітка Play-off після двох днів турніру

Вже завтра Team Liquid та OG зіграють матчі на виліт проти Entity та Gaimin Gladiators, також ми дізнаємося, хто стане фіналістами верхньої сітки. 

Більше інформації про турнір у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Evil Geniuses офіційно розпустила свій легендарний склад з Dota 2. Деякі гравці грали в ньому з 2016 року

Команда Evil Geniuses офіційно розпустила свій легендарний склад з Dota 2, попрощавшись з гравцями лише постом у твіттері.

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Beastcoast трималися найдовше за всіх, проте оголосили про зміни в складі

Beastcoast оголосили, що розходяться з Жаном Chris Luck Салазаром (також відомим як C. Smile) та офлейнером Адріаном «Wisper» Доблсом. Склад команди тримався надзвичайно довго, але команда посіла сьоме місце на The International 2022 і вирішила, що цього недостатньо та зважилася на заміни.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.