Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Сингапурі стартував одинадцятий Чемпіонат Світу з Dota 2 The International. 20 команд протягом двох тижнів будуть вирішувати, хто з них найкращий у світі та хто підніме вгору Аегіс.

Турнір складається з двох стадій — групової та Play-off.  В груповій стадії всі команди поділено на 2 групи по 10 колективів. 

В групах команди грають кожна з кожною у форматі BO2 (дві карти).

За результатами групового туру дві найгірші команди з кожної групи вилетять з турніру. Чотири найкращі команди з кожної групи вийдуть у верхню сітку Play-off. Команди, які зайняли 5-8 місця в групах, впадуть в нижню сітку Play-off, де зіграють матчі на вибування до перемоги на одній карті. 

В Play-off всі матчі окрім першого туру нижньої сітки будуть проходити у форматі до двох перемог на трьох картах. В першому турі нижньої сітки команди зіграють до перемоги на одній карті.

Гранд фінал The International 11 традиційно буде проходити до перемоги на трьох з п’яти карт. 

Призовий фонд турніру

На цей момент призовий фонд турніру складає 16 мільйонів доларів США і продовжує збільшуватись, проте він значно відстає від призового фонду попереднього The International.

Цікаво

  • Вперше в історії турніру більшість учасників TI складають не представники Китаю, а гравці з Росії та Перу (по 13 представників).
  • Перед турніром ходили чутки, що Valve не планує більше знімати True Sight і не буде підтримувати Доту, проте ці чутки були розвіяні представниками компанії. 
  • Єдиним гравцем, який відвідав всі The International, залишається Puppey. Він не тільки вигравав турнір, а й займав 2, 3, 4 та 5 місця.
  • На турнірі грає 9 гравців, які мають шанс стати двократними чемпіонами TI
  • Китайська команда PSG.LGD сім разів входила в п’ятірку найкращих на TI, п’ять разів входила в трійку, двічі була другою і жодного разу не вигравала Чемпіонат Світу.

Офіційна українськомовна трансляція (лише з Play-off)

Офіційні українськомовні трансляції групової стадії

Студійної трансляції групової стадії TI11 немає. Maincast буде транслювати турнір тільки з Play-off, бо права на попередні стадії викупила компанія Parimatch і передала їх кільком незалежним стрімерам.

  • twitch.tv/taitake 
  • twitch.tv/ghostik
  • twitch.tv/sh4dowehhh 
  • twitch.tv/tekcac

Поточна ситуація в групах

Група А

Після першого ігрового дня Група А піднесла чимало несподіванок, головною з яких стала переможна серія EG, команди, від якої ніхто не очікував такого перфоменсу. EG не просто виграли три матчі поспіль, а і не програли жодної карти, обігравши всуху головних фаворитів групи PSG.LGD та OG.

З іншого боку здивували PSG.LGD, які програли чотири з шести карт і знаходяться серед тих команд, які ризикують розпочати Play-off з нижньої сітки. 

Більше всіх порадувала українців російська команда BetBoom, яка сьогодні впевнено програла всі шість карт у трьох матчах проти GG, RNGU та Liquid. 

Огляд другого дня турніру.

Огляд третього дня турніру

Огляд четвертого дня турніру

Група В

В групі В було у перший день було зіграно менше матчів. Тут жодна команда не змогла вийти сухою з води, не програвши жодної карти, проте очолюють таблицю лідерів аж чотири команди з рахунками 3-1. 

Команда Entity з росіянами у складі також сьогодні порадувала, програвши три з чотирьох карт. 

Огляд другого дня турніру.

Огляд третього дня турніру

Огляд четвертого дня турніру

Перший ігровий день — 15 жовтня

Другий ігровий день — 16 жовтня

Третій ігровий день — 17 жовтня

Четвертий ігровий день — 18 жовтня

Сітка Play-off (початок матчів 20 жовтня)

В перший день відбулося 6 матчів, які піднесли нам чимало несподіванок. В результаті з турніру вилетіло відразу дві команди, що були фаворитами, а ще дві команди впали в нижню сітку. Детальніше про це в огляді першого дня Play-off. 

OG та Liquid впали в нижню сітку. Всі результати другого дня Play-off The International 11

Secret та Tundra на подіумі. Всі результати третього дня Play-off The International 11

Підсумки червертого ігрового дня Play-off The International 11. ХВОСТ зник з російськомовної трансляції

Переможці турніру

Переможцями TI11 стали Tundra Esports, які перемогли у Гранд фіналі Team Secret з рахунком 3-0. 

Сітка Play-off

Розподіл призового фонду:

Читайте більше цікавої інформації про The International 11.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм