Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв продовжив свій контракт з NAVI ще на три роки. Зірковий гравець приєднався до українського клубу у 2016 році і з того часу переміг у багатьох великих турнірах в тому числі ESL One: New York 2016CS: GO Asia Championships 2018ESL One: Cologne 2018StarSeries & i-League CS:GO Season 7BLAST Premier: Global Final 2020

Також гравець виграв третій сезон Intel Grand Slam із призовим фондом у $1 000 000.

Найбільшим досягненням гравця стала омріяна перемога на Мейджорі в Стокгольмі у 2021 році. За період перебування у складі NAVI Костилєв 21 раз ставав найціннішим гравцем турніру, а також двічі ставав гравцем року у CS:GO у 2018 та 2021 роках. 

 

Цікаво, що в грудні 202о року дворічні контракти з NAVI одночасно підписала s1mple та electronic. Офіційний сайт NAVI повідомив про продовження контракту s1mple і нічого не сказав про Електроніка, поточний контракт якого скоро має закінчуватися.  

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.