Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв емоційно відреагував на поразку своєї команди у чвертьфіналі IEM Rio Major. Покидаючи арену гравець NAVI показав у бік уболівальників усім відомий жест з середнім пальцем.

Проте офіційний коментар гравця був куди більш стриманим. 

Я думаю, що ми зовсім не грали в нашу гру. Особливо на третій карті, де було дуже багато фейлів у моїй грі і в грі команди в цілому. Ми зіграли дуже боязливо за сторону захисту.

(про галас уболивальників) Так, деколи було погано чути гру та команду, але ми програли не через це. Ми з FURIA були в однакових умовах. просто FURIA була краще готова до гри і ми часто робили те, що не мали робити.

Попереду у нас ще два турніри і ми постараємось виграти хоча б один із них. Ми спробуємо виправити всі наші помилки та нам потрібно грати більш сміливо на майбутніх турнірах.

Також гравець подякував FURIA за гру у твіттері та відмітив, що один з уболівальників плюнув в когось з його тіммейтів після першої карти. Сподіваємося постраждалим був хтось із російських гравців NAVI.

Програли FURIA, бажаю успіху їм у наступних іграх. Розчарований своїми індивідуальними та командними результатами. Я відчував, що можу зробити набагато більше, але вони не дозволили.Чудовий досвід з уболівальниками також, за виключенням плювка у мого тіммейта по команді після першої карти. Дякуємо, що прийняли нас, GG!

Також українець відреагував на чисельні меми та підколки, які посипалися на нього після його зухвалої поведінки у матчі проти FURIA, який завершився ганебною поразкою. Гравець наголосив, що це його абсолютно не хвилює, бо він знає, що все одно стане переможцем.

Я знаю, що тепер буде багато мемів, багато поганих і хороших слів, але є різниця між мною та іншими — мені байдуже, я програватиму, я виграватиму — я це знаю, ніхто ніколи не зможе зламати мене, просто не забувайте, що я з України і я достатньо сильний.

Також не забувайте підтримувати мою країну, нам це потрібно понад усе, дякую за все, дякую ВСІМ вам.

Читайте також: NAVI та FURIA зіграли один з найепічніших матчів в історії кіберпорту і ось чому

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.

«Я ЛЕГЕНДА» — крутий українськомовний ролик про Олександра s1mple Костилєва

0

Вийшло перше цікаве українськомовне відео з добіркою найкращих моментів у виконанні Олександра s1mple Костилєва.

NAVI оголосили про партнерство з Unitet24, а s1mple пожертвував 100 тисяч доларів на машину швидкої допомоги

Клуб Natus Vincere оголосив про партнерство з фандрейзинговою платформою United24, заснованою Президентом України.