Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший день Play-off The International 11 і він приніс надзвичайно багато непередбачуваних результатів. Фактично у всіх матчах перемогли команди, які були аутсайдерами на думку букмекерів.

У верхній сітці з чотирьох матчів відбулося два, інші два відбудуться в п’ятницю. В нижній сітці було зіграно чотири матчі у форматі BO1 і перші чотири команди залишили стадію Play-off, таким чином на турнірі залишилося лише 12 колективів, половина з яких знаходяться в нижній сітці в кроці від вильоту.

Українець Resolution грав з українським прапором на щоці.

Справжньою прикрасою турніру стала гра RNG проти Entity. Вона тривала понад 100 хвилин і була надзвичайно напруженою, в певний момент одна з команд мала перефарм у 130 000 голди, але після одного з файтів RNG відвоювали 45 000.

Тільки один гравець RNG грав на сцені, інші гравці через хворобу на COVID-19 грали зі своїх номерів. На сцені їх замінили великими плюшевими ведмедями.

В результаті з турніру повністю вилетіли Hokori, Team Spirit, Fnatic та RNG, ці команди посіли 13-16 місця.

Команди PSG.LGD та Evil Geniuses впали в нижню сітку. Всі наступні матчі на турнірі будуть проходити в форматі BO3, тобто до двох перемог на трьох картах.  

Сітка TI11 після першого дня Play-off

Наступні матчі стартують у п’ятницю о 5:00 за Києвом. 

Більше інформації про турнір у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Fnatic виграли перший титул з 2019 року. Підсумки турніру Elisa Masters Espoo 2022

Fnatic вперше за довгий час вибороли перемогу в досить великому турнірі, де брали участь імениті команди світу. В останній раз команда вигравала титул в далекому 2019 році.

Herioc легко переграли Team Spirit і вийшли у півфінал IEM Rio Major

У третьому півфіналі IEM Rio Major данська команда Herioc легко обіграла Team Spirit і вийшла у півфінал Мейджора.

Outsiders стали першими півфіналістамі IEM Rio Major, легко обігравши fnatic

0

Команда Outsiders легко обіграла fnatic у першому чвертьфіналі IEM Rio Major. Для перемоги росіянам знадобилося лише дві карти.

fnatic разом з BMW вироблятимуть ідеальні мишки, зроблені під руку кожного з гравців

fnatic разом з BMW будуть виробляти кастомні професійні кіберспортивні миші, зроблені спеціально індивідуально під руку гравців. В першу чергу колаборація спрямована на забезпечення мишками власних гравців, проте це ще й цікавий варіант пропіарити технологічний автомобільний бренд, який не дуже вписується в кіберспорт.