Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У VALORANT з’явиться функція автоматичного розпізнавання токсичності і гра буде мутити гравців, які намагаються руйнувати гру трештолком.

В останньому патчі розробники реалізують функцію автоматичного вимкнення звуку, яка спрямована на боротьбу з нецензурними образами та іншою образливою лексикою.

Ті, хто надсилає «руйнівні текстові повідомлення», будуть автоматично вимкнені. Розробники також прагнуть якнайшвидше додати «втручання для руйнівного тексту», щоб спілкування у VALORANT покращилося якомога швидше. Мета цієї функції — зменшити токсичність і допомогти гравцям почуватися безпечніше, граючи у VALORANT.

Ці зміни спочатку буде впроваджено в північноамериканському регіоні, після чого розробники планують запровадити їх і на інші регіони.

Подібна система була запущена в League of Legends кілька тижнів тому. Гравці, які надсилають образливі повідомлення в MOBA від Riot, зокрема нецензурні слова та образи, виявляються системою та автоматично вимикаються під час гри. Спільнота високо оцінила цю функцію, ймовірно, тому розробники додають її до VALORANT.

Материалы по теме

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.

G2 перемогли на першому жіночому Чемпіонаті Світу з VALORANT. Підбиваємо підсумки турніру

У Берліні завершився перший великий Чемпіонат Світу з Valorant серед жіночих колективів. Гравчині з усього світу змагалися за дуже красивий кубок та призовий фонд у 500 тисяч доларів США.